Robotnica Na kvietku Basket Kuk Na kvietku zimná očká radosť V pohybe Rýchlo,Reklama,Rosignol
janot

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: ján
Priezvisko:
Mesto: Levice okolie
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-12 13:20:30
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon Powershot G7X
Canon PowerShot G12
Praktica MTL 3
Canon EOS 7D
Canon 5D Mark III
Moje objektívy: Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Príslušenstvo:
julian
Kuk julian 2010-09-22 00:24:53
je krasna
 
Šarlotka Granko 2010-04-22 16:09:07
milá :o) a má peknú ozdobu vo vláskoch :o)
 
Šarlotka 2010-03-19 13:50:11
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
Marcel Rebro
Šarlotka Marcel Rebro 2010-03-19 10:15:29
Sarlotky som chcel povedat ;-)
 
Anena
Kuk Anena 2010-03-04 12:18:39
oci za 1000 bodov, krasne.
 
radosť 2010-02-22 23:50:33
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
pekelnikivan
radosť pekelnikivan 2010-02-22 21:02:32
Ten pohľad očí priamo do objektívu to nepripomína ani miesto myslím tým pozadie, ale keď tvrdíš že je to tak. Ja ti to vyvracať nebudem. Na mňa to nepôsobý ako vianočna radosť z darčekov.
 
radosť 2010-02-22 12:54:22
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
misumich
zimná misumich 2010-01-11 13:29:53
nie, nie, ja nemusiiiiim, ja uz ho vidiiiiim :DDDDDDDDDD

supis fotecka :)
 
zimná jankatrnka 2010-01-09 20:44:16
Moja krásna bambuľka - na krásnej fotke... pôjde do rámčeka... fakt vydarena foto... :)
 
kapurka
zimná kapurka 2010-01-09 19:35:44
milá je
 
gloryman
zimná gloryman 2010-01-09 17:52:57
vydarene celkom.....mozno trosku lepsie by bolo treba nasvietit, ale pekne
 
Voda perla 2009-08-26 10:51:39
Kde ste to fotili?
 
očká perla 2009-08-26 10:30:24
Aké sú zvieratá pekné!!!
 
Pilčík perla 2009-08-15 21:34:20
Ten ale robí!!
 
vážka jankatrnka 2009-05-25 21:06:54
... opica jedna....
 
vážka jankatrnka 2009-05-24 23:08:14
Pekna, len skoda, ze je tam ten konarik... Inak sa mi veeeeelmi paci...
 
izzino
vážka izzino 2009-05-24 16:01:17
Skoda tej kvality, inak to mohla byt pekna fotka.
 
leto
na koši leto 2009-04-14 17:30:25
dobra momentka,,,
 
drecpy©photo
na koši drecpy©photo 2009-04-14 07:26:09
pekne sú tam zavesení
 
Stránok 5 z 9