kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
Strom bláznov kubizmus 2014-02-08 10:01:31
snad aspon taky ako ja
lebo pri tvoreni tejto fotky isto nejedneho cloveka, ktory ma nedajboze zahliadol, nutkalo v dobrej voli vytocit cislo psychitrickej ambulancie
Tie lietadielka su v podstate tam, kde naozaj boli. Spravil som si asi 20 papierovych lietadielok. Nakolko nemam casovac a maximalna doba samospuste na mojom fotaku je 10s, musel som vzdy sprintovat od fotaku s narucou plnou lietadielok ku stromu a rychlo ich porozhadzovat, zatial co cvakne

A sedenie na konari bola akrobaticka zalezitost, lebo aby ma fotak odfotil, tak som musel nechat ho cvakat napazdno a zatial rychlo pribehnut ku stromu, vyliezt nan a potom zliezt co najrychlejsie, aby som zbytocne neplytval zabermi takze preto Strom blaznov
 
kubizmus
Strom bláznov kubizmus 2014-02-07 23:59:57
ta, dakujem teda islo o to, ze tie lietadielka, o ktore mi povodne tak islo vraj posobia dost rusivo, tak som ju radsej schovaval, ze na co ju publikovat, ked mi za ne vsetci isto nalozia
 
kubizmus
Strom bláznov kubizmus 2014-02-07 23:49:26
 
kubizmus
idiot kubizmus 2014-01-22 23:53:24
to je asi kazdy, kto pozrie na fotky a nazov a nechape....
 
kubizmus
"Cestou pokojného bojovníka" kubizmus 2014-01-21 08:07:46
Fotka ma zaujimavu atmosferu PS jak to potom zbehol na tom boarde po sutroch a zalenine?
 
kubizmus
Pod Ďumbierom kubizmus 2014-01-20 18:26:43
hej viem ... ale lad je hore terz nie?
 
kubizmus
Navrh kubizmus 2014-01-20 09:13:03
...alebo vyhrazanie sa salke zastrelenim
 
kubizmus
Pri východe slnka IV. kubizmus 2014-01-20 09:09:06
aha, chapem, ale tak pride mi to kompozicne neucelene.. clovek nevie co je hlavny motiv, ci ta vyrazna skala v predu alebo ten kopec v zadu, ktory je v miernom opare.Neviem o co opriet oko, a podvedome sa tuzim pozriet viacej dolava, keby bolo ohnisko aspon o par mm kratsie, tak by to bolo lepsie ale to je len nazor
 
kubizmus
... kubizmus 2014-01-20 08:27:54
tuja zakvitla...
 
kubizmus
Pri východe slnka IV. kubizmus 2014-01-20 08:24:04
hmm, mne osobne by sa hodil trocha sirsi pohlad, lebo takto mi to vyzera ako kusok, z nejakej skladacky... inac paradna krajina
 
kubizmus
Pod Ďumbierom kubizmus 2014-01-20 08:22:39
v zime to tam vyzera ako na inom konci sveta
 
kubizmus
Západ slnka v Soblahove II kubizmus 2014-01-19 10:22:12
toto je dobree konecne fotka jaku som nevidel este
 
kubizmus
malá fatra kubizmus 2014-01-19 09:46:40
dik ale na hrebeni sa to da? Ci uz tam nie je taky firn hore?
 
kubizmus
malá fatra kubizmus 2014-01-19 00:50:17
pekne ja len som sa chcel spytat, trbalo aj macky?
 
kubizmus
Doppelmayr Wolfurt 15-MGD kubizmus 2014-01-19 00:48:42
fuj, uz tu opachu dokoncili? super, ked som tu nadheru, co tam tamara vykuzlila videl prvykrat, chcelo sa mi blejt...
 
kubizmus
"Hviezdna noc v Súľove" kubizmus 2014-01-19 00:46:45
mmt preco maju vlastne dazdnik?
 
kubizmus
"Hviezdna noc v Súľove" kubizmus 2014-01-19 00:42:03
len strom dotiahnut trocha nejaka velmi husta atmosfera je okolo neho, ze tak pohlcuje svetlo a rozptyluje skus pouzit trebars carovnu palicku v editore pri spravnom nastaveni dokaze divy
 
kubizmus
Pusinka kubizmus 2014-01-18 23:21:49
hej, aj tak je to super sa potom s tou babou bozkavat vsak?
 
kubizmus
occultis kubizmus 2014-01-16 08:57:09
podarene
 
kubizmus
Dominika kubizmus 2014-01-15 21:40:15
hmm, len ten vyraz taky : cvrkla som si, nevadi? :/

 
Stránok 38 z 147
1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 146 147