kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
Večer na hrebeni kubizmus 2014-01-05 01:55:13
To je Vidla? Z tejto strany som ju nevidel este, ale to dolu vyzera jak tristarske sedlo paradna snimka, len som ju tu videl uz niekolkokrat
 
kubizmus
Na Baníkove kubizmus 2014-01-04 23:20:27
ou, pecka, strasne som si prial aby ta fotka mala taketo rozlisenie, dik
 
kubizmus
Ohnostroj 2013-2014 kubizmus 2014-01-04 17:59:26
albo pokus ako uploadovat viacej fotiek naraz
 
kubizmus
Jednu na občiansky, prosím :) kubizmus 2014-01-03 23:33:39
ale uz je riadne vypasena ta listicka
 
kubizmus
Taká inverzná ll... kubizmus 2014-01-03 22:10:16
taaak toto vysloo
 
kubizmus
Sedmero hor kubizmus 2014-01-03 19:59:03
peknee, na tej cestej tam je plno zakrut so zaujimavymi vyhladmi
 
kubizmus
"V údolí tieňov" kubizmus 2014-01-03 11:01:09
fajne, podobne mam aj ja... ono to zaujimavo ukaze, ked pride tien az k horizontu
 
kubizmus
Kvalitná optika od prírody kubizmus 2013-12-30 22:51:59
fuu, dobry objektiv
 
kubizmus
Belianske  Tatry kubizmus 2013-12-29 09:52:39
ok ok, ved my si ta uz pockame
 
kubizmus
Belianske  Tatry kubizmus 2013-12-29 09:38:16
ok, znacim si ta
 
kubizmus
"V tichu ..." kubizmus 2013-12-29 01:24:39
...no to verim
 
kubizmus
"V tichu ..." kubizmus 2013-12-28 20:13:15
ee vyzerala inac a isto musela vyrazit uz za tmy, ked tam bola o tom case z tej strany
 
kubizmus
"V tichu ..." kubizmus 2013-12-28 16:35:57
ta ja uz som kolkokrat stretol kocku samu na treku dakde... minule napr. v Rohacoch posledny den pred uzaverou nikde nikoho, ani noha a zrazu na troch kopach sama skakala po skalach... zavisi od povahy, su aj take exotky vselijake
 
kubizmus
V rámiku kubizmus 2013-12-26 09:19:49
to je nad Sadkom na 100%
 
kubizmus
Honey kubizmus 2013-12-18 20:17:49
fakt to vyzera ako sliz a je to nechutne neviem co tym chcel autor povedat ... inac modeli maju moj obdiv za trpezlivost
 
kubizmus
Stromoradím na Sitno kubizmus 2013-12-18 00:44:48
v pohode ale tie postavy by mali byt tiez maznute
 
kubizmus
Žiar nad Hronom kubizmus 2013-12-17 23:56:32
To je jak prvy frame z nejakeho dokumentarneho filmu o zadymenom meste nad Hronom
 
kubizmus
Pobrežie Kľak kubizmus 2013-12-17 23:55:34
fakt dziva fotka kurnik toto vzdy bol moj sen takto zachytit tu hmlu s dlhou expozickou pred alebo po slnku
 
kubizmus
Halo pri zapade slnka kubizmus 2013-12-17 00:56:01
ved som videl, len ma pobavilo ze bol vobec spomenuty
 
kubizmus
Halo pri zapade slnka kubizmus 2013-12-16 23:43:08
wtf? jaky prepal? kto moze pri takejto fotke komentovat prepal?
 
Stránok 40 z 147
1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 146 147