kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
46° Halo kubizmus 2013-12-04 14:22:19
mesiacik? no ten by bol v riadne tenkom kosaciku alebo v nove, takze by ho asi nebolo vidno ci?
 
kubizmus
Večerné inverzie kubizmus 2013-12-04 09:17:06
suprove!
 
kubizmus
Mlhy pod Ralskem kubizmus 2013-12-03 23:33:10
dziva fotkaaa !
 
kubizmus
"Kiss the rain" kubizmus 2013-12-03 23:28:34
v nadhlade to vyzeralo fajn len teraz pozeram a mam zmiesane pocity... ona mu ide dat pusu na licko a on ma licka plne cohosi... mozno dazda aaa uz mi to sedi, pardon
 
kubizmus
Na rybách II. kubizmus 2013-12-03 23:21:32
ale fajn posobi tak impresionjsticky... len, komponoval by som to bez tych stromov napravo, lebo posobia rusivo a odvadzaju pozornost od toho hlavneho
 
kubizmus
Muchotrávka kubizmus 2013-12-03 23:10:24
ako fotovtip fajn :p chyba tam len kategoria humor
 
kubizmus
Falling Water kubizmus 2013-11-29 21:44:51
Kupanie s oblubenym hrncekom?
 
kubizmus
Večný spánok Žofie Bosniakovej kubizmus 2013-11-28 21:31:44
sak ta zhorela chudzera, ci? sa mi zda ze ju nejaky sialenec zapalil, teda jej mumiu...
 
kubizmus
Ranná jazda... kubizmus 2013-11-25 09:55:47
skvelee! Foto dna
 
kubizmus
Stretnutie kubizmus 2013-11-23 10:49:54
peknee
 
kubizmus
Prislop kubizmus 2013-11-22 19:18:13
Fajne to tam je. Neplati nahodou do tejto oblasti uz zimna uzavera? Kade ste inac potom zisli? Cez Banikovske sedlo? Ci nebodaj...?
 
kubizmus
pripravené (a predsa prázdne) kubizmus 2013-11-20 23:45:53
veru... velmi konceptualne (bez urazky )
 
kubizmus
Z jesennej lúky kubizmus 2013-11-20 15:50:07
...nj, na taketo sa vzdy chytime
 
kubizmus
Kráľová kubizmus 2013-11-19 15:57:20
skvelá!
 
kubizmus
Hmlovina California kubizmus 2013-11-18 15:51:49
Ta, ked vidno aspon Mesiac svietit, tak mozem pozorovat ale nie, no M31 je v poho, ale mne staci, ked je cely maly voz jasne viditelny... mam CLS filter, takze mi az tak nevadi mierne znecistenie.
 
kubizmus
Hmlovina California kubizmus 2013-11-18 14:51:06
ne, vazne pocul som to z viacerych zdrojov... bezny smrtelnik si totiz tazko vie predstavit oblohu resp. miesto, kde by mliecna cesta tak svietila ze predmety vrhaju pozorovatelny tien, preto aj toto znie dost absurdne, no ale hovori sa tak, ze prave kalifornia je indikatorom dobrej oblohy
 
kubizmus
Hmlovina California kubizmus 2013-11-18 10:35:08
inac som pocul, ze ked ju clovek vidi volnym okom, tak to znamena, ze je ozaj super obloha v Poloninach ju vraj vidno, este som to nevyskusal...
 
kubizmus
z červej diery kubizmus 2013-11-18 10:31:43
zaujimave
 
kubizmus
milacik, tam je Velky voz kubizmus 2013-11-15 12:29:25
...to z toho byka asi to sa odpusta
 
kubizmus
milacik, tam je Velky voz kubizmus 2013-11-15 12:27:32
sak ten je dobre videt
 
Stránok 42 z 147
1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 146 147