kubizmus wallpaper

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám
Ak sa Vám moje fotky nepozdávajú, to nič, lebo ani mne :)
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: Mám rad kapustovú marmeladu
Motto: Dvakrát foť a raz maž.
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Experiment, Krajina / Cestovanie, Nočná fotografia,

Osobné údaje

Meno: Jakub
Priezvisko: Dolinský
Mesto: Meno, Zviera, Vec
Domovská krajina:


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 24. 02. 2011
Posledná aktivita: 2026-06-21 22:42:16
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: Trpezlivosť
kubizmus
Veľká hmlovina v Orione kubizmus 2013-11-06 12:23:25
no ako vidis, ani nie
 
kubizmus
Veľká hmlovina v Orione kubizmus 2013-11-06 09:12:27
hehe, skor si neviem predstavit astrofotku bez prepalu hviezdy obycajne byvaju presaturovane
 
kubizmus
Veľká hmlovina v Orione kubizmus 2013-11-06 09:00:04
chlope mas tam riadne vypalenu oblast trapezu... na buduce rob dve serie snimok jednu s dlhsou expo, pre slabsie oblasti a tu centralnu oblast vyfot s kratkou expoziciou aby tam nebol taky prepal. potom po processe obe casto zluc. Existuju na to aj nejake super postupy, da sa to udajne aj ako HDR zlozit napr. vo fotomatixe (len s tym opatrne! ) ja to robim uplne primitivne tu kratku expoziciu co mam, fotku orezem, iba pre tu potrebnu cast a takpovediac prelepim ten prepal neprepalenou fotkou
 
kubizmus
Nad Tatrami brieždilo sa kubizmus 2013-11-01 10:13:26
pekne
 
kubizmus
Kométa Halle-Bopp kubizmus 2013-10-30 14:15:35
dziveee na film to bolo o inom
 
kubizmus
M33 kubizmus 2013-10-30 14:14:37
neee, toto bolo este vidno relativne ale ked ozaj neviem, kde sa ten objekt nachadza, napr ked som fotil IC 1396 alebo srdce, tak pouzijem bud GOTO na montazi (co ulahci pracu) alebo potom podla atlasu, zameriam si zorne pole tak aby som videl jasne hviezdy pri objekte. Jedna z moznosti je ist klasicky podla suradnic a potom skusat pokus omyl ci sa tam ten objekt nenajde, ale vzdy si pomahame zoskupeniami vyraznejsich hviezd okolo slabeho objektu
 
kubizmus
Goraľu, cy či ňe zaľ kubizmus 2013-10-29 22:49:39
dik
 
kubizmus
Forest Night 2 kubizmus 2013-10-29 16:03:02
šaľeny mešac
 
kubizmus
páslo dievča pávy.... kubizmus 2013-10-29 15:58:04
...len tu hviezdu pod uchom by som retusol
 
kubizmus
Pod Mliečnou cestou kubizmus 2013-10-28 13:18:28
Kurnik to je Nova Lehota co myslim ja ok, ospravedlnujem sa, moja chyba
 
kubizmus
Pod Mliečnou cestou kubizmus 2013-10-28 12:59:39
ale tam je niekde Bezovec blizko nie?
 
kubizmus
Pod Mliečnou cestou kubizmus 2013-10-28 12:31:44
To na Bezovci bolo nejake sustredenie? Alebo ste boli len tak sam? V pohode fotka
 
kubizmus
Z Rákoňa kubizmus 2013-10-28 10:35:54
To je z polky oktobra?
 
kubizmus
Cestou na obed kubizmus 2013-10-28 09:42:36
fajnee to je tam nejaka ferrata? Inac na margo tej prilby, bez istenia v takom terene, jaky sa zda, by bola asi v pripade padu zbytocna nie?
 
kubizmus
Eiger kubizmus 2013-10-25 10:46:20
ma to cosi do seba
kde to?
 
kubizmus
Plačlivô - Západné Tatry kubizmus 2013-10-23 09:24:47
ehm, ale tak ma to svoje caro
 
kubizmus
Plačlivô - Západné Tatry kubizmus 2013-10-23 09:05:06
oooo, spica! to ste nocovali na hrebeni? ci ste stihli aj zist do chaty potom? ...bo viem, smerom k smutnemu sedlu je celkom taky fajn flek na stanovacku.
 
kubizmus
vyznanie kubizmus 2013-10-23 09:02:49
ale ako ta jesen okolo je uzasna v poslednom case bohuzial nemam velmi moznost si takto vybehnut hocikedy, kde by som chcel, tak aspon takto si mozem vychutnat tu atmosku jesennej prirody dakujem za ten pozitok

PS labute su v poho
 
kubizmus
Ovad kubizmus 2013-10-21 18:47:07
woow, geniálne!!!
 
kubizmus
Po tej ceste choďte do raja... kubizmus 2013-10-21 08:40:01
dik
 
Stránok 44 z 147
1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 146 147