leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
Spit leguan 2015-04-12 22:46:52
Nechcem ti kaziť radosť z vykonaného diela, no mám pocit, že aj na pravej strane bolo kódové označenie v tvare DU-N. Mám celú monografiu o tomto konkrétnom spite, na ktorom lietal Otto Smik. Tam sa to javí tak...
 
leguan
Spit leguan 2015-04-12 21:51:28
...škoda, že nie je "naozajstný"
 
leguan
Laser z oblohy leguan 2015-04-05 15:33:55
Možno by som ten vrchné oblaky odrezal tak, aby viac vynikol ten úkaz. Inak sa mi páči
 
leguan
zima na nevzdáva ... 2.4.2015 leguan 2015-04-04 16:15:01
...ja som si bol túto jar vychutnať na lyžiach na Solisku...
 
leguan
...zapálený fotograf... leguan 2015-03-09 20:31:03
Ja som moju zohnal na bazoši od nejakého chlápka z Prešova. Vyšla ma na nejakých 36€ aj s poštovným. Rozhodne by som odporúčal variant s čipom potvrdzujúcim zaostrenie. Hádže síce ten nezmysel do exifu ale celkom fajn sa s tým pracuje...a je komplet kovová, takže na ňu spokojne vešiam aj Sonnar 180.
 
leguan
...zapálený fotograf... leguan 2015-03-09 16:59:05
Áno. Mám s tým trochu problém, pretože redukcia, ktorú som si zohnal na tieto sklá, je s čipom. Ten dáva do exifu tú mätúcu informáciu. Ak sa dobre pamätám, tak clona bola asi 8.
 
leguan
Súľovská hmla.. leguan 2015-02-03 18:57:34
Výborné foto.
 
leguan
V krajine snehu a slnka leguan 2015-01-07 16:29:48
...škoda toho prasiatka...
 
leguan
:o) leguan 2014-12-19 19:29:49
Možno na prvý pohľad somarina ale ako predčasnú silvestrovskú beriem...
 
leguan
Tatry... čo by kameňom dohodil.. leguan 2014-12-13 20:04:34
Bóóže, aký si detailista... ale máš pravdu a veľmi dobré oko, keď si si to všimol.
 
leguan
Tatry... čo by kameňom dohodil.. leguan 2014-12-13 19:47:43
Netvrdím, že nie. Momentálnou náladou mi to sedelo viac takto. Vďaka za postreh.
 
leguan
Rozhovor leguan 2014-11-19 19:16:54
...si robil krovie pri Televíkende? Vydarený záber.
 
leguan
overfly fatra 2 leguan 2014-11-06 20:33:08
Neviem, ten spodok by som asi aj oželel.
 
leguan
Samotár leguan 2014-11-02 17:29:55
...asi by to chcelo iný orez. Takto sa to trochu stráca... Z môjho pohľadu by som volil ľavý štvorec os toho vývratu nahor.
 
leguan
...už je mitra aj po mitre... leguan 2014-10-29 18:57:57
Vďaka Peťo.
 
leguan
...už je mitra aj po mitre... leguan 2014-10-29 18:52:40
... tak som asi dobre vyretušoval tých päť stĺpov...
 
leguan
...už je mitra aj po mitre... leguan 2014-10-29 18:43:10
Zmätok robí redukcia, ktorá je s čipom a ten hádže ten nezmysel... Skúšam tie staré sklá z pentaconu six. Vďaka za komentár a hodnotenie.
 
leguan
Zahaleny v hmle leguan 2014-10-26 19:29:02
Máš pravdu. Niekedy je to dilema či zachovať formát alebo to čo lahodí oku... Možno by som to naklonoval hore do formátu...
 
leguan
Zahaleny v hmle leguan 2014-10-26 18:41:05
Vrch trošku ruší, inak bomba...
 
leguan
Viktor leguan 2014-10-20 21:44:48
...stihol si ho aj z dverámi... škoda len, že to tak blbo dopadlo...
 
Stránok 13 z 16