leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
Podvečerný Lyskamm ... leguan 2014-10-17 22:28:53
Viktor, veľká paráda...
 
leguan
... Downstream ... leguan 2014-09-20 18:23:18
Malá Studená dolina pod Téryho chatou, ak sa nemýlim...
 
leguan
Alpske luky BW leguan 2014-09-16 19:57:33
Páči sa mi, ešte by to chcelo trochu sa pohrať s kontrastom.
 
leguan
Ranné impresie leguan 2014-09-15 21:23:55
Osobne by som asi oželel ten vrch.
 
leguan
Majestát hôr. leguan 2014-09-15 21:11:53
...možno by nebolo od veci utrieť si monitor, pán kolega... Ale vážne, ja tam nič, ani v originále nevidím. Tak neviem.
 
leguan
Majestát hôr. leguan 2014-09-15 20:48:43
Áno, je to Veľká Studená...
 
leguan
Na hrane... leguan 2014-08-27 17:22:31
Nechcem byť zvedavý, ale nefotil si to v pondelok? Vyzerá to byť na zo Sedielka. Ak áno, tak sme sa asi stretli...
 
leguan
Mystické Tatry I. leguan 2014-08-23 16:40:43
No, mám redukciu s čipom a tá do exifu hádže tento údaj...
 
leguan
Tichý podvečer leguan 2014-08-03 20:40:04
V Tomanovej... ?
 
leguan
Pred búrkou leguan 2014-07-07 21:17:03
Pekný pohľad z Volovca Mengusovského... (alebo Volovcového sedla? )
 
leguan
*** leguan 2014-07-06 20:24:54
Volil by som decentnejší rámik... inak OK
 
leguan
Slnko v tráve. leguan 2014-05-22 22:58:42
Pre mňa rozhodne lepšie.
 
leguan
Slnko v tráve. leguan 2014-05-22 22:48:46
Obrázok ako taký sa mi páči. Avšak názov mi nekorešponduje s obrázkom, priam ho zabíja... Ja by som takýto obrázok nazval napr. "V tráve" alebo tak nejak.
 
leguan
...zem zasľúbená... leguan 2014-03-31 21:37:28
Áno, boli sme zo synátorom ukončiť skialpovú sezónu...
 
leguan
Len tak... leguan 2014-03-04 19:45:12
Stačil by mi klasický formát 4/3 na výšku. Vrch mi tu príde už zbytočný.
 
leguan
hrebeň Nízkych Tatier leguan 2014-03-04 19:43:19
Ja by som to skúsil na čiernobielo...
 
leguan
šach leguan 2014-01-28 19:49:08
...ťah vežou...
 
leguan
Mozaika Jesene ... leguan 2014-01-28 19:18:25
Pozerám, že nie som sám, kto prevetráva archív...
 
leguan
ranné prebúdzanie leguan 2014-01-27 18:49:05
Veľká Studená... ?
 
leguan
Prvé dotyky dňa leguan 2013-11-27 19:36:50
Z Jahňacieho?
 
Stránok 14 z 16