leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
Na Fatru jesenný opar padá leguan 2013-11-03 18:45:09
Možno máličko kontrastnejšie. Predsa len čiernobiela má byť čiernobiela a nie sivo-sivá.
 
leguan
Chočské impresie leguan 2013-11-03 18:38:09
Skutočne, neskutočný obrázok. Naozaj sa zadarilo.
 
leguan
Volovské vrchy leguan 2013-11-02 22:33:15
Nad obcou Závadka. Okres Gelnica, podľa niektorých prameňov viedla popri kaplnke známa Jantárová cesta.
 
leguan
KRIZNA V PERINE leguan 2013-04-14 16:49:23
Možno by som ubral trochu oblohy. Inak fajnové foto.
 
leguan
Krajinka môjho srdca leguan 2013-01-20 22:08:58
Dlho som nad ním rozmýšľal, či ho dať preč alebo nechať. Je však súčasťou krajiny, tak som ho nechal. Vďaka za postreh.
 
leguan
• leguan 2013-01-20 20:57:38
Páči sa mi. Len rozmýšľam, či štvorec je to pravé orechové...
 
leguan
Batizovské ráno. leguan 2012-11-21 23:16:57
Uznávam, máš z kompozičného hľadiska, pravdu. Bohužiaľ viac naľavo bol neuveriteľný "bordel", ktorý som si netrúfal retušovať.
 
leguan
Batizovské ráno. leguan 2012-11-21 22:04:41
No. Bavkám, bavkám, len či dobre?
 
leguan
Zmrzlé pleso a Svišťová kôpka leguan 2012-11-14 22:06:12
Vidíš! Môžem skúsiť. Vďaka za nápad.
 
leguan
Slovenské more je na Spiši leguan 2012-10-13 17:09:16
...už takpovediac klasika...
 
leguan
Takéto ich mám rád...II. leguan 2012-08-27 21:52:57
Nuž, fotené to bolo okolo poldesiatej. Fotiť to skôr, by znamenalo spať hore a to sa mi fakt nechcelo. A naozaj je to z Veľkého Mengusovského štítu.
 
leguan
Ráno v Mengusovskej... leguan 2012-08-24 21:26:49
Paradoxne, čím dlhšie som čakal, tak tieň stúpal hore ako sa slnko točilo okolo Ostrvy...
 
leguan
Tam pod Kriváňom... leguan 2012-08-13 20:05:22
Vďaka za poznámku. Prešiel som na fotenie do RAWu, a tak sa učím spracovávať fotky z tohto formátu. JPEG toho istého obrázku mi pripadá dosť matný. Vrch som trochu tlmil softvérovým prechodovým filtrom a presvetlil tiene. Inak je to bez úprav.
 
leguan
Na Rysoch leguan 2012-06-26 22:00:59
Je to fajn, akurát mi trochu vadí ten farebný vrch.
 
leguan
Pod trnkovým krom... leguan 2012-06-03 21:51:41
No svojim spôsobom máš pravdu s tou trávou. Pôvodne som to chcel na štvorec, ale nejako mi to nepasovalo. Potom som si tú trávu nevšimol. Vďaka za reakciu, tu na ephote je ich ako šafránu...
 
leguan
Slnku v ústrety... leguan 2012-03-25 21:51:48
V poriadku pán kolega. Otec ma učil fotiť kvetenu tak ako je. On raz publikoval v Krásach Slovenska nejaký kvietok, ktorému pomohol takým uprataním a dostalo sa mu odpovede od človeka, ktorý sa venoval flóre, že je to nereálne, lebo ten kvietok za takých podmienok nevzíde... Vďaka za postreh.
 
leguan
Slnku v ústrety... leguan 2012-03-25 21:48:44
Nie, tie lúče tam vznikli ako chyba objektívu kompaktu Kodak P-880. Boli tam aj prasiatka ale tie sa mi podarilo vyretušovať.
 
leguan
Tajomný ritier leguan 2012-03-12 22:37:14
Akože mám širokoúhly monitor, ale aj tak sa nevošla...
 
leguan
Krásy Slovenska leguan 2012-03-12 22:15:04
Nad Závadkou, Volovské vrchy. Vďaka
 
leguan
.... leguan 2012-03-01 21:31:58
Ten haloefekt je iste zaujímavý vo farbe, takto je to len machuľa. Ale pano formát len s mrakmi, to je iné kafe...
 
Stránok 15 z 16