leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
2499 leguan 2017-04-10 20:57:43
To je z Rysov ? Inak veľká paráda... bod
 
leguan
*** leguan 2017-03-06 21:12:19
Možno by tomu svedčalo Č/B...?
 
leguan
Když mlha vstává leguan 2017-03-05 13:20:28
Ja by som volil výrez 4:3 ľavú hornú časť primerane k stromom možno nejako takto.
 
leguan
Ohlasujem príchod jari. leguan 2017-03-05 13:11:19
Výborné, chválim...
 
leguan
Ranné Tatry leguan 2017-03-05 13:08:51
...páči, len trochu moc spodku...
 
leguan
Malý človek na veľkom kopci leguan 2016-11-22 17:37:34
Výborné foto.
 
leguan
Medzi hmlou a svetlom leguan 2016-11-21 20:25:12
Parádička...
 
leguan
Tatranska leguan 2016-11-21 20:23:32
Z Prostredného Hrotu?
 
leguan
Na Batizovských lúkach leguan 2016-11-03 12:35:12
No... bola to ťažká voľba. Fotené to bolo na výšku, takže by bolo čo pridať. Len mi to potom pripadalo, že zase na zvyšku fotky bolo príliš veľa modrej. Ťažké rozhodovanie.
 
leguan
Na Batizovských lúkach leguan 2016-10-25 14:36:13
Pán kolega dovolím si ako autor nesúhlasiť s Tvojím názorom. Štvorec považujem, ako odchovanec klasického formátu 6x6, za prirodzený a akceptovateľný formát. Keďže originál bol poskladaný z dvoch na výšku fotených záberov, ani nič iné nepripadalo do úvahy. Čo sa týka pridania spodku resp formátu 4/3, ktorý asi preferuješ, by tam bolo dole zbytočne veľa tmavej trávy a hore plechová modrá obloha. Napriek tomu rešpektujem Tvoj názor. Vďaka za komentár. Michal Legutký
 
leguan
ako keby Tatry horeli ... leguan 2016-09-30 16:07:43
Veľmi dobré a fotogenické miesto
 
leguan
Západ nad Chočom leguan 2016-09-30 16:02:09
Pekné čisté foto. BOD
 
leguan
Rysy leguan 2016-09-22 20:46:04
Páči, aj keď by som možno volil čiernobiely variant...
 
leguan
Obrázky z Turca leguan 2016-09-19 17:21:28
Páči sa mi Turiec Tvojimi očami. BOD
 
leguan
Batizovská dolina leguan 2016-09-19 17:17:20
Vďaka.
 
leguan
Deštivé Krkonoše leguan 2016-09-07 20:08:30
Dlhočasovky nemusím, ale táto zaujala...
 
leguan
Velicka dolina leguan 2016-09-04 15:21:23
To je z nástupu na "Gipsiho feratu"?
 
leguan
B&W leguan 2016-08-20 21:37:43
Od stromu po strom je to celkom zaujímavé, oba kraje sú podľa mojej mienky sú navyše a bez kresby. V tomto prípade by som moc do panorámy netlačil... Za prostriedok bod.
 
leguan
kriváň leguan 2016-08-15 20:01:19
Pridám svoj názor. Technické spracovanie na jedničku, výber miesta tiež. Čo ma však ruší je, že pocitovo je to príliš na pravú stranu. Osobne by som asi volil štvorec: tri stromy a Kriváň. Pripadá mi to potom vyváženejšie...
 
leguan
Dobré ránko Tatry leguan 2016-08-11 21:08:45
Jednoznačne foto dňa...
 
Stránok 5 z 16
1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16