leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
ed sa rodi den leguan 2016-04-05 17:37:48
Presne tento formát ma napadol pri zhliadnutí...
 
leguan
Inferno leguan 2016-03-12 16:50:12
Výborne.
 
leguan
"Kysucké tvary" leguan 2016-03-01 19:56:36
...scénou áno, technicky slabšie...
 
leguan
Vykúpany do biela leguan 2016-03-01 19:55:14
Výborné...
 
leguan
Vodopád Bystrô leguan 2016-03-01 19:53:00
...ale by to asi chcelo iný formát...
 
leguan
tatranský východ leguan 2016-02-23 20:26:32
...kompozične také nemastné-neslané (dotyk vrcholu stromčeka s líniou v pozadí), obsahovo tiež. Neviem, ale máš tu aj lepšie foto...
 
leguan
...KončisSstá... leguan 2016-02-23 10:01:23
Tá žiara tam je pretože, na vrcholoch fúkal silný vietor a rozvírený sneh vytváral takýto efekt.
 
leguan
Spomienka na budúcnosť leguan 2016-01-10 14:31:02
...už len ten Nautilus...
 
leguan
pri smreku doprava... leguan 2015-12-12 15:33:05
...ale bez hentých halúzok by to bolo lepšie...
 
leguan
wind leguan 2015-12-08 16:47:59
Atmosféra na jedničku, chcelo by to ešte poladiť kompozične a máličko kontrastnejšie.
 
leguan
Súľovské pohľady II leguan 2015-12-04 17:13:06
...fajn, len by to chcelo ešte viac čiernobielej. Takto je to trochu sivo/sivé.
 
leguan
Malovanie svetlom leguan 2015-12-04 17:03:36
Paráda...najmä preto, že nie je vyzúrená farbami aj keď scéna na to láka... BOD
 
leguan
Oddych leguan 2015-12-04 17:01:32
...zdieľam názor s Igorom a pripájam ešte jednu pripomienku ohľadom orezu. Asi by som to skúsil na výšku. Inak sa mi foto páči.
 
leguan
Mengušáky leguan 2015-12-01 16:49:05
...Dušan ani nie, sú to štyri postavy...
 
leguan
Inverzia leguan 2015-11-30 21:35:37
Viac by sa mi to pozdávalo v čiernobielom prevedení a orezanou oblohou...
 
leguan
Tu strážim ja! leguan 2015-11-30 21:27:58
...no, čo ja viem. V Malej Studenej si to strážia kamzíky... Foto za bod.
 
leguan
Vysoké Tatry leguan 2015-11-29 22:55:08
...chcelo by to viac na šírku, miesto na to potenciál má...
 
leguan
Fatra čiernobiela II. leguan 2015-11-27 21:44:09
Páči sa mi, no trochu viac kontrastu by možno pomohlo... bod
 
leguan
Fatra čiernobiela leguan 2015-11-26 22:28:10
Výborné foto... ako od starých majstrov čiernobielej fotografie...
 
leguan
V strašidelnom lese leguan 2015-11-21 17:13:37
...má to tú správnu strašidelnú, no stále sympatickú atmosféru... bod
 
Stránok 7 z 16
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 15 16