leguan wallpaper
leguan

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Michal
Priezvisko: Legutký
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 15. 02. 2012
Posledná aktivita: 2024-12-07 15:43:20
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Kodak Easyshare P880
Canon EOS 750D
Canon EOS 1100D
Moje objektívy: Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM
Canon EF-S 18-55 IS (II)
Carl Zeiss Sonnar T* 180, F2.8
Tamron 70-300mm f/4-5.6 AF LD Macro
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Príslušenstvo:
leguan
Tatranské pohľady leguan 2015-10-27 21:30:58
...paráda...
 
leguan
Na potulkách Tatrami VII leguan 2015-10-27 14:43:23
Ďakujem za povzbudivé slová... Michal Legutký
 
leguan
A bolo svetlo... leguan 2015-10-25 19:00:09
...má to dramatický náboj, páči sa mi...
 
leguan
V Zlomiskovej doline leguan 2015-10-25 17:23:34
...to bolo len cvaknúť a utekať dole... alebo cez Kohútika na Chatu pod Rysmi... či? Fajn foto.
 
leguan
Skalisko leguan 2015-10-23 21:19:13
Nie zlé ale akési nevýrazné. Podľa mojej mienky by čiernobiela by mala byť trochu kontrastnejšia...
 
leguan
Jesenná leguan 2015-10-23 21:14:33
... ten orez dole sa mi zdá trochu rušivý... nedalo sa ešte trochu inak?
 
leguan
sunrise ... XI leguan 2015-10-22 20:01:16
Skvelé...Bod.
 
leguan
... za ránky II ... leguan 2015-10-22 19:58:38
Výborná...Bod
 
leguan
na pastve leguan 2015-10-22 19:56:29
Motív aj scéna vcelku fajn len HDR tomu celkom nesedí...
 
leguan
Na potulkách Tatrami VI leguan 2015-10-21 22:13:55
Pekne... My sme mali takôto...
 
leguan
Na potulkách Tatrami VI leguan 2015-10-21 21:42:36
Hej, bolo. Dokonca v Temnosmrečianskej sa ukázalo vidmo okolo Kôprovského... Bol to prosto zážitok.
 
leguan
KRÁĽOVSTVO    NEBESKÉ leguan 2015-10-21 19:44:21
...neďaleko do raja...
 
leguan
Lomničák vo farbe I leguan 2015-10-20 21:14:14
Výborné foto. Z Malého Kežmarského?
 
leguan
Velická dolina leguan 2015-10-17 22:20:17
NIe, nie... dnes sa konal Psotkov memorial a z THS-DZ sme boli zabezpečovať jeho skrátenú variantu. Toto je zo starého táboriska pri Sliezskom dome.
 
leguan
Chalúpka leguan 2015-10-17 20:28:55
Nie je to vyslovene zlé, no vadí mi dotyk strechy s líniou Širokého sedla...
 
leguan
ranné svetlo leguan 2015-10-17 20:21:30
Jednoducho výborná... BOD
 
leguan
Tatranská leguan 2015-10-11 15:09:34
Z Kopského sedla, predpokladám...
 
leguan
oblúk z oblakov leguan 2015-10-05 19:28:05
...moje obľúbené miesto...
 
leguan
Zelené pleso leguan 2015-10-05 19:24:00
To je teraz zo soboty?
 
leguan
Pohľad z Lomníckeho šítu leguan 2015-10-04 17:05:07
Celkom ma zmiatol tento pohľad ale serpentína do Kolového sedla ma opäť vrátila do "obrazu"
 
Stránok 9 z 16
1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16