Walking between the lines Schody do nebe Lago di Misurina Rakuska jesen Svitanie pod LeMont Saint Michel Val di Funes version II. Na utese kostol stoji...ver II Hrad Neuschwanstein III. v2
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
marvi
Štart ! marvi 2009-05-26 23:24:24
je to vazne pekne....no uz je to trochu otrepane....zakazdym ked tu je nejaka kacicka..tak obsadza prve miesta..
 
marvi
Shining stars... marvi 2009-05-24 11:05:52
fajn..no tiez by som ju posunul mierne vlavo:)
 
marvi
Morskie oko marvi 2009-05-24 11:01:27
tu by sa mi hodilo HDR...a bolo by to super asi:)
 
marvi
Klaun marvi 2009-05-24 11:00:15
fajn moment:)
 
marvi
Žlto-zelená marvi 2009-05-22 19:25:06
mne osobne sa moc nepaci:((..nic ma na nej neuputalo
 
marvi
lúka1 marvi 2009-05-22 19:22:57
parada...no strasne mala je ta fotka:(
 
marvi
zamilovanost na prvy pohlad marvi 2009-05-21 19:15:37
zaujimaveee:))
 
marvi
Západ na poli marvi 2009-05-21 15:27:37
skusal si to dat do nejakeho programu na odstranenie sumu?..napr. Neat Image
 
marvi
olej marvi 2009-05-19 15:05:31
zaujimave....len neostre a male..skoda
 
marvi
All and half flower marvi 2009-05-18 21:09:42
velmi prijemne....skoda,ze to nie je trosku ostrejsie:)
 
marvi
explozia marvi 2009-05-17 09:18:58
peknee:)
 
marvi
...angels... marvi 2009-05-16 20:38:55
to je v NR?...pekne celkom:)
 
marvi
Ferdo marvi 2009-05-16 15:26:33
dobreeeee....:)
 
marvi
Druhy pekny den v roku. Irsko 20 marvi 2009-05-16 00:41:11
fajn foto:)
 
marvi
...o cestách, čo vedú nikam... marvi 2009-05-16 00:16:44
paci sa mi to...len trosku vacsie to mohlo byt:)
 
marvi
Sunset II. marvi 2009-05-15 23:47:23
diky majo....taku pochvalu este nemam....no je to povzbudive:))))
 
marvi
Tour de Beer `09 jar - Equipment marvi 2009-05-15 13:14:03
super....paci sa mi taky napad...aj ja nad niecim podobny rozmyslam:)....
 
marvi
Tieň z hlbín marvi 2009-05-15 13:07:49
ma to nieco do seba...take ´strasidelne´:)
 
marvi
pomarancovo modra zapadovka marvi 2009-05-15 07:45:27
pekneee:)
 
marvi
Sunset II. marvi 2009-05-15 07:32:47
no..rad by som...ale moj Canon G9 ma max clonu f/8...:)))
 
Stránok 31 z 35