Výhľad z Ostrvej Z Novej Hole Rakuska jesen Walking between the lines Schody do nebe Vodopady Studeneho potoka Val di Funes version II. Val di Funes
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
marvi
Sám vojak v poli.. marvi 2009-05-07 10:53:37
zmysel pre detail tam je..to je pravda:)....ale dojem to vo mne nenechalo takmer ziadny...je trochu fadna ta fotka...mozno keby mala ine pozadie by to bolo lepsie:)
 
marvi
cb marvi 2009-05-05 21:50:16
krivakami som myslel krivky na obraze...:)))...a RBG kanaly..tomu sa trochu rozumiem..na na to co si vytiahol ty som sa uz nechytal:)
 
marvi
Jarné občerstvenie marvi 2009-05-05 16:30:09
vsetky tieto argumenty berem:)....chcel som len povedat,ze fotka by bola lepsia keby nesvietilo priame slnko:)
 
marvi
cb marvi 2009-05-05 14:32:54
no..tak z toho som trochu jeleň...ale znie to sofistikovane:))
 
marvi
Jarné občerstvenie marvi 2009-05-05 13:06:28
zla kresba kvetin...nefotit na priamom slnku:)))
 
marvi
Mucha marvi 2009-05-05 13:04:28
zaujimave:)))
 
marvi
Lúčofka marvi 2009-05-05 13:03:00
parada....len je mala:)..tazko hodnotit..no impakt super:)
 
marvi
Luka za dedinou marvi 2009-05-03 12:48:17
mne to pride prehnane s tymi farbami....
 
marvi
obrazová marvi 2009-05-02 09:52:47
zaujimaveeeee:)
 
marvi
Versailleske zahrady marvi 2009-05-02 09:51:55
skoda,ze to nie je symetricke:(
 
marvi
jede jede mašinka marvi 2009-04-30 19:26:10
chutne:))))
 
marvi
jabĺčna marvi 2009-04-30 19:19:12
dobry DOF:)
 
marvi
titititi marvi 2009-04-30 19:18:29
v pohode...zlate...dobra farebnost:)
 
marvi
_eiffel tour marvi 2009-04-30 15:51:06
mne sa to paci..velmi pekne:)
 
marvi
marvi 2009-04-30 10:03:22
parada...plot sa mi paci...bez neho by bola ta fotka plocha:)
 
marvi
....... marvi 2009-04-30 09:59:00
paraaada:)
 
marvi
25. ročník... marvi 2009-04-29 18:13:44
na mna to posobi velmi dobre...vystihlo to super atmosferu...aj ked su mozno hraci trochu rozmazani...mne osobne to nevadi...dava to trochu dynamiku tej fotke..ostatne staticke predmety su dostatocne ostre myslim:)...jedna vec..moj osobny postreh..chyba mi tam lopta:))
 
marvi
Nad Račou marvi 2009-04-19 23:01:49
pekne...velmi pekne...zaujaloma to..ako sa da take nieco spravit?:)
 
marvi
Train Station marvi 2009-04-19 22:53:36
velmi pekne..mozem vediet aku techniku v postprocese pouzivas pri takychto fotkach?:)
 
marvi
Kalvária marvi 2009-04-19 22:11:01
diky moc...aspon niekomu...mne sa to osobne tiez dost paci...a som rad,ze si to ocenil:)..a poradil..dik:)
 
Stránok 33 z 35