Vodopady Studeneho potoka ...?. Z Novej Hole Rakuska jesen Schody do nebe Výhľad z Ostrvej Val di Funes version II. V krajine fjordov Velka Studena Dolina
marvi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: ...fotim pre potesenie a zabavu...proste mi to prirastlo k srdcu:)
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Street fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marek
Priezvisko: Vizy
Mesto: Nitra
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 25. 02. 2009
Posledná aktivita: 2026-04-06 13:17:52
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Moje objektívy: Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Nikkor 50mm f/1.8 AF
Tokina 11-16 f2,8 AF AT-X Pro DX
Príslušenstvo: Velbon Sherpa 435
marvi
Pre Snehulienku marvi 2009-05-14 22:14:01
dobreeee..ako robis to cierne pozadie?:)
 
marvi
hodinky marvi 2009-05-14 22:08:48
pekny detail :)
 
marvi
.-.-. marvi 2009-05-14 22:04:08
pekne...aku techniku pri tom pouzivas?:)
 
marvi
morava marvi 2009-05-14 22:03:18
trochu ploche:)
 
marvi
Laň marvi 2009-05-14 21:59:32
:)dobry retus
 
marvi
Škótsko... marvi 2009-05-14 12:39:10
pekne:)
 
marvi
V hore... marvi 2009-05-13 23:24:46
pekny dubacik....joooj..uz som davno nebol na hriby...tesim sa na sezonu:))
 
marvi
Staré foto marvi 2009-05-13 23:22:35
nahodou celkom zaujimave:)))
 
marvi
..obloha vs. zem marvi 2009-05-13 23:20:55
napad sa mi paci...aj prevedenie je v pohode:)
 
marvi
Citróny marvi 2009-05-13 23:13:53
fajn:)
 
marvi
....... marvi 2009-05-12 18:53:02
pekneee....len ten neidentifikovatelny objekt na jablcku mi pride trochu gycovy:)
 
marvi
Depresia v Repkovom Poli marvi 2009-05-12 13:47:26
fuuha...pomaly jak z hororu:)
 
marvi
mikro Palma marvi 2009-05-12 11:24:52
zaujimaveee:)
 
marvi
Srnča marvi 2009-05-11 20:18:42
zlateee:)
 
marvi
speed.... marvi 2009-05-09 22:08:53
keby bola aspon jedna cast toho auta ostra..tak by to bolo fajn:)
 
marvi
luka marvi 2009-05-08 09:17:32
jeeejda...nechcem sa hadat...ale este aj ten komin vlavo na rozhrani pola a horizontu je nakloneni:))))
 
marvi
luka marvi 2009-05-07 14:51:04
tak posobi to tak...dolezite je ako vyzera finalna fotka..nie ako je pole naklonene..:)
 
marvi
Piadivka marvi 2009-05-07 11:30:47
cela silueta..mozno okrem hlavicky:)
 
marvi
luka marvi 2009-05-07 11:01:34
v pohode.....pekne....len naklonene:(
 
marvi
two marvi 2009-05-07 10:56:30
pekneee:)
 
Stránok 32 z 35