Obrázky z výstavy Obrázky z výstavy Prechod do inej dimenzie Krajinka Krajinka Obrázky z výstavy Obrázky z výstavy Prozaické momenty Cesta k hore Mission Impossible
matwey

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Architektúra, Experiment, Montáž, koláž, úprava,

Osobné údaje

Meno: Martin Matwey
Priezvisko: Tudík
Mesto: Žilina
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 27. 07. 2011
Posledná aktivita: 2018-02-07 15:47:07
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: matwey.martin@gmail.com
Web stránka: https://500px.com/matwey13

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Fujifilm X10
Fujifilm X70
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: - FED 5 - analog film camera
- Praktica Super TL - analog film camera
- Statív Velbon EX-440
Ilúzia púštnej mágie mrazik33 2017-03-16 14:41:26
ej veru peknie sú tie staré autíčka
 
Drajvan
Ilúzia púštnej mágie Drajvan 2017-03-15 22:57:33
Super
 
karrlok
Ilúzia púštnej mágie karrlok 2017-03-15 21:46:27
Pekná autíčková séria.
 
Ilúzia púštnej mágie mirino1 2017-03-15 20:19:41
Tak to ano .Pacia sa mi na veteranoch vypletane kolesa.
 
Ilúzia púštnej mágie 21271 2017-03-15 20:10:10
Paráda.
 
jelka113
Ilúzia púštnej mágie jelka113 2017-03-15 19:33:43
Veľmi vydarená auto séria, dúfam že ešte neskoncila
 
JanM
Ilúzia púštnej mágie JanM 2017-03-15 19:06:47
Krasne foto, krasne auto, krasna hudba, co viac k tomu dodat?
 
Robson65
Ilúzia púštnej mágie Robson65 2017-03-15 18:57:37
pekne Martin a vraj máš dva bicykle a autá si chodíš fotiť tajne do svojej skrytej, utajenej garáže pri obrovskej vilke
 
Na hranici svetla a tieňa mrazik33 2017-03-15 10:25:37
Je to krásavec, aj fotka.
 
jelka113
Na hranici svetla a tieňa jelka113 2017-03-15 10:02:06
parádna!
 
Pilo
Na hranici svetla a tieňa Pilo 2017-03-15 07:30:14
Pekný séria
 
Nomád
Na hranici svetla a tieňa Nomád 2017-03-14 22:01:57
milovníkům veteránu a luxusu musí běhat mráz po zádech ...
 
Habatka
Na hranici svetla a tieňa Habatka 2017-03-14 20:43:22
Tá prvá fotka je tam omylom , a samozrejme klasika na ephote nedala sa vymazať ani editovať text . Zasrané ephoto.
 
Habatka
Na hranici svetla a tieňa Habatka 2017-03-14 20:38:29
Aj ja mám svoje MG , je z rallye Toskánsko pri zastávke na ostrove Elba z roku 2013 . Býva to dobrá akcia , v 2015 tam bola veľká účasť áut Porsche a mám odfotenú aj fínsku posádku na starej Felícií.
 
Nová výzva mirino1 2017-03-14 20:14:10
Zase paráda
 
Ajax2
Na hranici svetla a tieňa Ajax2 2017-03-14 19:49:01
...pekné....
 
palculienka
Na hranici svetla a tieňa palculienka 2017-03-14 19:14:18
pači
 
nehemah
Na hranici svetla a tieňa nehemah 2017-03-14 18:52:57
Fajnova. Cela "anglicakovska" seria
 
Na hranici svetla a tieňa dusan7 2017-03-14 18:37:54
Veľmi pekné...
Prepáč omylom som preklikol komentár/-1/, mrzí ma to...
 
Na hranici svetla a tieňa 21271 2017-03-14 18:22:40
Nádherné.
 
Stránok 20 z 219
1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 218 219