Mission Impossible Prozaické momenty Obrázky z výstavy Obrázky z výstavy Prechod do inej dimenzie Obrázky z výstavy Cesta k hore Krajinka Krajinka Blízke stretnutie
matwey

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Abstraktná fotografia, Architektúra, Experiment, Montáž, koláž, úprava,

Osobné údaje

Meno: Martin Matwey
Priezvisko: Tudík
Mesto: Žilina
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 27. 07. 2011
Posledná aktivita: 2018-02-07 15:47:07
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: matwey.martin@gmail.com
Web stránka: https://500px.com/matwey13

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Fujifilm X10
Fujifilm X70
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo: - FED 5 - analog film camera
- Praktica Super TL - analog film camera
- Statív Velbon EX-440
Na hranici svetla a tieňa olivia50 2017-03-14 18:05:23
...super...
 
jugin
Prvé svetlo jugin 2017-03-14 17:03:05
dalsis zaujimave spracovanie
 
jugin
Nová výzva jugin 2017-03-14 16:17:28
pekne autíčko , páči sami aj prevedenie
 
Robson65
Nová výzva Robson65 2017-03-13 23:31:50
dúfam, že ma povozíš keď prídem do ZA
 
Nová výzva neznama 2017-03-13 22:43:03
Krásne sú tieto staré autá, voziť sa v nich a šoférovať ich musí byť zazitok, pravda?😉
 
ivans
Nová výzva ivans 2017-03-13 20:27:42
fajn spracovanie
 
Nová výzva misog 2017-03-13 19:50:25
paradna kara
 
JanM
Nová výzva JanM 2017-03-13 17:59:40
Super mat, vcetne hudby ako vzdy. Co je to za masina? Vyzera to ako MG Midget tak 60 rokov dozadu?
 
Nová výzva dusan7 2017-03-13 17:46:03
veľmi pekne...
 
Nová výzva 21271 2017-03-13 17:40:04
Paráda. Znova si oživil staré autá.
 
Nová výzva HerdaRudolf 2017-03-13 17:20:48
....pekné spracovanie...
 
Prvé svetlo mirino1 2017-03-13 15:52:16
O sorry samozrejme.
 
keimin
Prvé svetlo keimin 2017-03-12 20:25:54
jooj raz sa v takom povozit a nielen zatrubit ked idu okolo
 
JanM
Prvé svetlo JanM 2017-03-12 11:16:02
Krasne! Oldtimery je jedna z tem, o ktore sa aj ja pokusam. Mam nejaky material, ale to je vsetko fotene na classic cars shows vonku cize chaos na entu. Ostava mi bud detail alebo nekonecny Photoshop.... Skvely shot a o hudbe ani nehovorim! Paci
 
Prvé svetlo mirino1 2017-03-12 09:03:05
To je paradne Ten luc svetla to pekne zvyraznil.
 
Krtko fotografom
Prvé svetlo Krtko fotografom 2017-03-12 08:13:09
Paci .
 
jiskerka
Anonymous jiskerka 2017-03-09 15:06:00
Ahoj Mat... ty vieš, že sa mi tvoje práce páčia, jasne, že nie úplne všetky... Dala by som aj dlhšie komentáre, rozbory a tak, ale ja ti posledný rok nemám vôbec čas a ani energiu. Ale to som nechcela, chcela som k tomu poplácávaní priateľov... Ak sa mi nejaká fotografia priateľa nepáči, nelajknem, príde mi nefér voči tomu priateľovi, aby si z priateľských lajkov urobil mylný názor na svoje fotografické kvality... Veľmi rada ocením nápad, fantáziu, skôr také tie veci, ktoré idú z vnútra človeka. A ak k tomu ešte ovláda techniku, kompozíciu a iné tie veci okolo zrkadloviek, tie kadejaké čísla a skratky, ktorým ja veľmi nerozumiem, veľmi rada sa k jeho fotografiám vyjadrím. Ovšem, keď budem mať viac času Česť práci a neopúšťaj tento portál. Veď väčšina z nás tu nie je na tú kritiku, hmmm???
 
Robina
Muž a more Robina 2017-03-09 14:51:33
krasne
 
ivans
Muž a more ivans 2017-03-08 21:51:46
pekné spracovanie
 
Šály Ivan
Muž a more Šály Ivan 2017-03-08 21:25:07
autor mi bol hneď jasný
 
Stránok 21 z 219
1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 218 219