| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | https://500px.com/matwey13 |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Abstraktná fotografia, Architektúra, Experiment, Montáž, koláž, úprava, |
Osobné údaje
| Meno: | Martin Matwey |
|---|---|
| Priezvisko: | Tudík |
| Mesto: | Žilina |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 27. 07. 2011 |
| Posledná aktivita: | 2018-02-07 15:47:07 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | matwey.martin@gmail.com |
|---|---|---|
| Web stránka: | https://500px.com/matwey13 | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Fujifilm X10 Fujifilm X70 |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: | - FED 5 - analog film camera - Praktica Super TL - analog film camera - Statív Velbon EX-440 |













RSS
Mas pravdu, krajina a priroda tu silno vladnu. Mnohe su naozaj dobre, ale pri mnohych sa podobne pohlady a miesta casto opakuju a nedivil by som sa keby tych miestach neboli uz 'permanentne jamky na stativy'
Problemom ePhota je, ze ma relativne maly pocet aktivnych uzivatelov, a preto sa 'ja-na-brachu-bracha-na mne-izmus' musi prejavit silnejsie. Preto je najlepsie brat ‘Top foto’ ako hru. Vela nezmenime, ale hrame dalej, kym nas to bude bavit, no nie? Pre mna osobne, kedze vacsinu casu travim mimo Slovenska, je ePhoto aj jednen z kontaktov na slovensku fotograficku scenu. Ak vies o nejakych dalsich, porad.prosim ta.
Diky za Tvoje slova. Ako hovorim, uz sa tesim na cb pokracovanie Tvojej serie a mozno aj nejaku novu nepoznanu hudbu?