Marcel Rebro wallpaper
故其疾如風
其徐如林
侵掠如火
不動如山
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: K vôni vývojky som prvýkrát pričuchol v roku 1985 v Stredisku vrcholového športu v Lučenci. S foťáčikom Smena 8M som sa snažil zachytávať kolegov parašutistov pri pristávaní, výskoku z lietadla, ba dokonca aj počas voľného pádu. Zväčšovák a červené svetlo sa stali mojimi priateľmi. S prechodom na farebný film som sa pre zmenu stal priateľom fotolabov. V roku 2001 som digitalizoval a po mnohých výmenách fototechniky som zakotvil pri digitálnych zrkadlovkách Nikon. Paradoxne táto zmena znamenala postupný návrat k čiernobielej fotografii a filmu. Najskôr to boli „len“ čiernobiele street fotografie, pribudlo karate, krajinky a infračervená fotografia. Dnes som takmer výlučne čiernobiely. Pri čiernobielej fotke si nerobím ťažkúhlavu z vyváženia bielej, farebných profilov pri tlači a viac si vychutnávam samotné fotografovanie. Čiernobiela fotografia ma oslobodzuje. Žánre, ktoré fotím, korešpondujú s mojimi záľubami – karate, lyžovanie, potápanie,(vysokohorská) turistika, cestovanie.
Motto: Motto? Foto!
Ponúkam služby:
fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty






Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marcel
Priezvisko: Rebro
Mesto: Račišdorf
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2024-05-29 07:17:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: marcel@rebro.sk
marcel.rebro Skype účet: marcel.rebro
https://www.facebook.com/marcel.rebro Facebook: https://www.facebook.com/marcel.rebro
Web stránka: http://www.rebro.sk

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Marcel Rebro
Zuza na plote Marcel Rebro 2010-01-11 22:31:52
uchylak jeden vegetariansky!
 
Marcel Rebro
Zuza na plote Marcel Rebro 2010-01-11 22:23:40
skusal som, ale macku este nie, tak neviem porovnat ... aj kobylky su mnam ;-)
 
Marcel Rebro
Cica prieskumníčka Marcel Rebro 2010-01-11 22:22:08
bombovo ze ma. aj vazny nam ze vazne aj dialnicu do TT zadara uvolni ...
 
Marcel Rebro
Zuza na plote Marcel Rebro 2010-01-11 22:20:22
na atiartisicizmus je prilis malo maznuta a malo blek&wajtova ... a jim&binova ;-)
 
Marcel Rebro
Cica prieskumníčka Marcel Rebro 2010-01-11 22:15:34
Pozde proradny skunku!! Na body a poziciu som haklivy!!! Zajtra kupujem Azora a Zuza ma po ftakoch!!!

Howgh!!!

Vlastne HAFk!!!
 
Marcel Rebro
Zuza na plote Marcel Rebro 2010-01-11 22:12:41
neviem, neviem ... potkan chuti lepsie ako macka ... teda podla kamosov z vietnamu ;-)
 
Marcel Rebro
Cica prieskumníčka Marcel Rebro 2010-01-11 18:40:59
keby som vedel ze sa ukazes, venujem ju tebe ...

... aj nedoostrenu ... ;-)
 
Marcel Rebro
DVAJA TURISTI Marcel Rebro 2010-01-11 15:57:15
tak, tak ... na druheho turistu treba mat patracieho psa ;-)
 
Marcel Rebro
Kazdy ma to svoje... Marcel Rebro 2010-01-11 15:26:15
´Snežka´ je najblizsia blavacka 2000vka ... v mojej galerii si tiez miesto nasla ;-)
 
Marcel Rebro
Cica prieskumníčka Marcel Rebro 2010-01-11 10:24:35
nuz aby som pravdu povedlal, bolo to v nedelu ;-)
isiel som dat ´nasmu´ kocurovi zrat, ked som zbadal smecku ´prizivnikov´. zobral som zo stalo fotak, opatrne vystrcil cez teasove dvere - jedno cvaknutie zavierky a prieskumnicka zmizla ... uz pocas exponovania zjavne cuvala :(
 
Marcel Rebro
Sloboda na namesti Slobody Marcel Rebro 2010-01-07 20:35:14
ked suhlasis, vsimol si si dufam blur a DOF ... mne nevadi, ale divim sa ze TKmani sa zatial neozvali ;-)
 
Marcel Rebro
V lese pod Vtáčnikom Marcel Rebro 2010-01-05 21:23:03
vsetko okrem Funparku ... cca 5-10-20-30cm umelaku ... rano OK, poobede (hlavne vrch) sfukane. FISka (3ka) je dost ladova cely den ... ale to je takmer vzdy
 
Marcel Rebro
Pofstalecká gýčofka - siluetofka Marcel Rebro 2010-01-05 20:52:53
dakujem, prijimam pozvanie ... dufam ze nebude vadit ked si dam kafe a kremes ;-)

... este kuknem ako chodia elektricky z Racisdorfu do Hlavnej dediny (ak nezmenili grafikon, tak na gympel mi chodili 3 a 5ka. dalej som chodil tusim 38ckou busom na Novohradsku - kua teda Kosicku ... po novom. fakt v tom ma gulas ...) a potom nieco skusime naplanovat ;-)
 
Marcel Rebro
... dom rodičov starých rodičov Marcel Rebro 2010-01-04 21:51:04
aj ja chodim slapat do Swiss Alpov a tisko si somrem :(
 
Marcel Rebro
Pod mostom Marcel Rebro 2010-01-03 15:35:31
nie som Bratislavcan ale Racancan. a ty si radsej chystaj lodku aby si sa na jar po zahradke mohol v rasti-chrasti clnkovat ...
 
Marcel Rebro
Prosba a Modlitba Marcel Rebro 2010-01-02 10:45:52
ber to tak - je kriza. silvester na kopci je ´za lacika´ - slanina, kava a caj z domu, kolaciky tiez. vecer boli vsetci taki utahani, ze juniorov som pred polnocou musel budit aby si pozreli ohnostroj - susedia nastastie krizu neberu vazne a tak sme aj ohnostroj mali pekny ;-)

no a na Novy rok hned z rana vystup na Velku homolu - zase slaninka a ostatne pochutiny z domu ... navyse tety turistky radi za fotku obetuju nejaky ten medovnik, takze ani vela sladkosti z vlastnych zasob nosit nemusime. a keby som si chcel pripit s kazdym ujom turistom co nuka, kriza nekriza, setrim na novu pecen ;-))))
 
Marcel Rebro
Mrco v akcii Marcel Rebro 2009-12-31 17:37:52
za malu uplatu (preso a kremes) ti dohodim fotografku co toto súka z rukava (teda z GF1-ky) ;-)

... potazmo ked sa mi dostane ta (vraj moja) GF1 (nahodou) do ruk, mozem nieco skusit aj ja ;-)))
 
Marcel Rebro
Salcantay z neba Marcel Rebro 2009-12-31 10:30:42
vsetko uz bolo povedane ...

... takze snad este : SVETOVY MIER!

;-)))
 
Marcel Rebro
Marcel Rebro 2009-12-30 20:35:57
vypaleny pixel je jeden, spina je cez par stoviek pixelov ... mozno v tom to bude ;-)
 
Marcel Rebro
Marcel Rebro 2009-12-30 20:15:47
vlavo v strede - hryzanec od hadich zubov ;-)
 
Stránok 452 z 518