Marcel Rebro wallpaper
故其疾如風
其徐如林
侵掠如火
不動如山
detail profilu zobraziť profil fotografiu

O mne

Niečo o mne: K vôni vývojky som prvýkrát pričuchol v roku 1985 v Stredisku vrcholového športu v Lučenci. S foťáčikom Smena 8M som sa snažil zachytávať kolegov parašutistov pri pristávaní, výskoku z lietadla, ba dokonca aj počas voľného pádu. Zväčšovák a červené svetlo sa stali mojimi priateľmi. S prechodom na farebný film som sa pre zmenu stal priateľom fotolabov. V roku 2001 som digitalizoval a po mnohých výmenách fototechniky som zakotvil pri digitálnych zrkadlovkách Nikon. Paradoxne táto zmena znamenala postupný návrat k čiernobielej fotografii a filmu. Najskôr to boli „len“ čiernobiele street fotografie, pribudlo karate, krajinky a infračervená fotografia. Dnes som takmer výlučne čiernobiely. Pri čiernobielej fotke si nerobím ťažkúhlavu z vyváženia bielej, farebných profilov pri tlači a viac si vychutnávam samotné fotografovanie. Čiernobiela fotografia ma oslobodzuje. Žánre, ktoré fotím, korešpondujú s mojimi záľubami – karate, lyžovanie, potápanie,(vysokohorská) turistika, cestovanie.
Motto: Motto? Foto!
Ponúkam služby:
fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty






Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Krajina / Cestovanie, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Šport / Akcia, Tradičná čiernobiela fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Marcel
Priezvisko: Rebro
Mesto: Račišdorf
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2024-05-29 07:17:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: marcel@rebro.sk
marcel.rebro Skype účet: marcel.rebro
https://www.facebook.com/marcel.rebro Facebook: https://www.facebook.com/marcel.rebro
Web stránka: http://www.rebro.sk

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Lama
(Žiadna) cesta (nahor) nie je ľa Lama 2010-02-13 15:31:05
jasne jasne po tme, kua ste ho mali jemne nasvietit :)
Strateny je skromny od kosti :)
 
dragonn
(Žiadna) cesta (nahor) nie je ľa dragonn 2010-02-13 14:21:21
asi preto ze je Kvietik :)
 
vajsko
(Žiadna) cesta (nahor) nie je ľa vajsko 2010-02-13 10:50:14
+
 
Sandal
(Žiadna) cesta (nahor) nie je ľa Sandal 2010-02-13 06:38:33
Výborný herec,sympatický človek .... vždy hrával nekompromisných ´tvrďákov´.Nuž,ale čas nezastavíš ... je z neho už taký deduľo.
 
PeterToth
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) PeterToth 2010-02-08 12:06:10
...neviem preco, ale mam ine predstavy o tom, aka by mala byt uspesna fotka. Myslim uspech tym, ked dokaze oslovit...
 
Koma
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) Koma 2010-02-06 21:38:33
Tak vlašské mám už nalúpané, arašidy si asi nemyslel ale najskorej lieskové...máš rád celé?...lebo môžem aj nohami na kúsky nadupať, alebo zubami nasekať na drobno a tak do Milky pridať...no musím to vedieť pred tým ako začnem čokoládu vo vemene miešať :-)
 
Koma
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) Koma 2010-02-06 21:35:48
Si ma nemusel ani dva krát prehovárať, asi tiež...som cez zimu taký..taký zimomravý , zimnovravný..tichý a zaspatý...či zasra..? :-) nechal by som to asi na leto, pri ohníku, pri slaninke, zoberiem aj psíka...keď sem tam odbehnem na lúku pre kus trávového žvanca, ten ma isto späť medzi svojich ...do stáda zavráti ;) Nechám to na leto, ako žabiak..dúfam že nezabudnem :-)

https://www.birdz.sk/webka/17shano/blog/rozbor-riekanky-od-profesora-konika-2-cast/77359-blogspot.html
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-06 14:04:16
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-06 13:42:22
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
Koma
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) Koma 2010-02-06 13:26:18
No tak sa tu verejne priznám, že ja doslova striehnem- čo si komu kde napísal, tak ako spomenul už Steves..a to som fakt nevedel že vtipným a super dôvtipným komentárom sa hovorí , že : hlúpsti ;-) Jáj a včera som už skoro išiel do tej Blavy, no ako som si stihol prečítať – že nejdeš – tak som si povedal- že sám bez Teba tam veru nepôjdem radšej ani ja. Bál som sa , že sa nebudem mať s kým baviť o hlúpostiach :-) Kúrnik , ale mal som chuť...vieš ukázať všetkým tie SMS v mobile...jak som svietil na zeleno a bol online..fúrt a fúrt ma niekto urgoval , že kade lietam a jeho fotku nehodnotím ... sa nepodpísal, a podľa čísla som nevedel, že kto to je , kto to tak len móóóže byť : - ))
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-06 09:50:43
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
SteveS
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) SteveS 2010-02-06 06:42:12


Veru, veru, odhalil si ho :-)) A mne ani nehovorim, nebol som tu cely den a tak mi naposielal od rana asi 11 sms! Uz mi to pipanie islo na nervy, ti poviem! A este dobre ze som mu ich ani nestihol prisypat, iste by bol mal zas foto dna! Veru, bime ho aj ked vecer pridá foto a do polnoci este náhodou predbehne fotky s bodmi nazbieranými za celú noc aj den ;-))

A propo, ako dopadlo stretko? Vyzdvihol ta? Lebo tvoje vtipne komentare si rad precitam a zasmejem sa, uprimne a tak na stretku by si iste chýbal. Nieraz s nimi súhlasím, momentálne s týmto si ale nie som celkom istý, počkaj, pozriem či som tých 11 sms už vymazal alebo sú ako dôkaz stále v mojom mobile :-))) Ved poznas to... o prezliekani kabatov, mam ich viacej v zalohe, podla toho aký a sjakde vietor fúka :-))) Mrco jeden skorumpovaný :-)))

Ale došlo mi, že ´z oko do oko´ sa ťažšie vtipkuje a podpichuje, naviac neanonymne, ked clovek berie za vsetko co povie plnu zodpovednost. Kua, podaktorí aj karate trénujú, to by som ja neriskoval :-( No kto by ma už pusal keby som mal modré oko? Ta ja by som na to stretko nešiel, ak ani ty nie, múdro si zrobil :-)
 
seemona
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) seemona 2010-02-05 19:20:31
jouu konecne nieco ine ako krajinka :))) paci
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-05 18:24:07
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
Stratený Stano
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) Stratený Stano 2010-02-05 18:16:04
Ja som toto hlásenie už viackrát počul a domyslel som si, že treba spomaliť, ale keďže som nebol práve na obchvate Devína, ktorý občas používam ako výpadovku na Ostravu, tak som nespomalil. Domyslel som si správne? Neurobil som zle, že som nespomalil?
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-05 17:57:13
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
cyklons
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) cyklons 2010-02-05 15:27:04
++
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) slavmiro 2010-02-05 14:53:59
vyborny moment, good job!
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) benvoluto 2010-02-05 14:19:57
dobra fotka ale uvital by som skor nazov ´rozbijem ich´ , kedze akter ma taky akčný pohlad
 
Snáď padne ... (ePhoto DÚ) 2010-02-05 13:18:59
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.
 
Stránok 536 z 600