peter.bino wallpaper

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Zvieratá,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Binó
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 08. 01. 2025
Posledná aktivita: 2026-06-28 03:08:26
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon 7D MK II
Canon EOS R6 Mark II
Moje objektívy: Canon EF 400mm f/4 DO IS USM
Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM
Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
Príslušenstvo:
• Ryšavá tuláčka • vlahomil 2026-01-27 20:15:36
vyzerá super, zrejme jej zima nevadí, keď ju človek po toľkej námahe vystopuje, musí sa cítiť úžasne slobodný, ja by som sa slobodným určite aj stal...
 
PeterSV
• Ryšavá tuláčka • PeterSV 2026-01-27 07:55:04
fajn úlovok,+++
 
• Nebeské divadlo • vlahomil 2026-01-22 17:24:47
aurora borealis v plnej kráse zo Slovenska videná... jednoducho niečo neuveriteľné
 
ivalko
• Nebeské divadlo • ivalko 2026-01-22 14:12:31
Precital som si aj pribeh z linku... tak sa to podarilo, farby a tvary ukazu uzasne.. skoda toho miesta, a nevyrazneho spodku, ale jasne, toto trva chvilu a volil si bud odfotit oblohu alebo stratit cas hladanim kompozicie na spodu a prist o to co sa dialo hore...
Kazdopadne, taketo zazitky si so sebou ponesies a aj odmakane foto ktore nespravis z okna panelaku mobilom ked ides v noci na wc...
 
aabe
• Nebeské divadlo • aabe 2026-01-22 00:59:51
Priania sa majú plniť. Gratulácia k úspechu.
 
rylo
• Pravá zima • rylo 2026-01-13 19:11:28
Ten sneh tomu proste vždy dá o rozmer navyše
 
• Na dosah ruky • vlahomil 2026-01-09 21:34:16
oprava ...nedýchol... to ten textový editor
 
• Na dosah ruky • vlahomil 2026-01-09 19:26:51
našťastie nadýchol na objektív...
 
• Na dosah ruky • seifi 2026-01-08 13:34:01
nádhera
 
internetiko
• Na dosah ruky • internetiko 2026-01-08 10:30:16
paráda
 
• Za slnkom do skál • 21271 2025-12-09 20:31:17
Vydarené foto
 
• Za slnkom do skál • 961731974 2025-12-09 19:30:11
...ještě nikdy se mi nepovedlo vytvořit na snímku takhle hezké paprskovité slunce....
 
• Za slnkom do skál • 961731974 2025-12-09 18:57:39
složeno z více snímků nebo jeden cvak?
 
• Za slnkom do skál • 961731974 2025-12-09 17:48:16
krásný snímek
 
• Za slnkom do skál • vlahomil 2025-12-09 13:58:03
nádhera umocnená príbehom...
 
varenyi
• Prvé dotyky zimy • varenyi 2025-12-08 11:50:05
Pekná fotografia. Prajem veľa šťastia a dobré svetlo.
 
• Prvé dotyky zimy • vlahomil 2025-12-04 19:51:06
v takomto čase môže byť dôležité, aj to že kto je prvý pri krmelci... na budúcu jeseň by mal byť v plnej sile...
 
internetiko
• Prvé dotyky zimy • internetiko 2025-12-04 13:23:08
paráda
 
K1000
• Prvé dotyky zimy • K1000 2025-12-04 09:32:51
👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻
 
• Pohoda na slnku • vlahomil 2025-11-03 18:40:42
malé veľké čudo? má to parohy, alebo rohy? ak má kopyto a dlhý chvost, možno že aj sám 👹
 
Stránok 2 z 5