peter.bino wallpaper

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Kvetiny a rastliny, Makro, Zvieratá,

Osobné údaje

Meno: Peter
Priezvisko: Binó
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 08. 01. 2025
Posledná aktivita: 2026-06-28 03:08:26
Status: offline

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon 7D MK II
Canon EOS R6 Mark II
Moje objektívy: Canon EF 400mm f/4 DO IS USM
Canon EF 16-35mm f/4 L IS USM
Canon EF 100mm f/2.8 Macro USM
Príslušenstvo:
Miroslav Chrobačinský
• "Trójsky" motýľ • Miroslav Chrobačinský 2025-09-04 11:42:30
Pekný záber a veľmi zaujímavé informácie, o ktorých som nevedel.
 
Krtko fotografom
• Profesor • Krtko fotografom 2025-08-15 09:33:40
Asi máš nejaké kúzlo osobnosti . Vtedy tá "svinka" sa na teba usmievala, teraz ten srnček . Len dúfam, že to myslia úprimne, a že sa ti nevysmievajú . Fotka perfektná .
 
Paladin25
• Profesor • Paladin25 2025-08-14 18:12:31
Výborné!
 
Milan Marko
• Profesor • Milan Marko 2025-08-14 11:12:24
podľa toho úsmevu skôr herec
 
K1000
• Profesor • K1000 2025-08-14 09:35:51
Paráda! 👏🏻👌🏻
 
firefox
• Žihľavový • firefox 2025-08-01 17:31:55
Super!!!
 
Paladin25
• Žihľavový • Paladin25 2025-08-01 10:30:27
Šťastie praje pripraveným!
 
K1000
• Žihľavový • K1000 2025-08-01 09:30:32
Úžasná séria, si majster 👏🏻👏🏻👏🏻
 
• Lesná kráska • Timon 2025-07-22 18:26:00
Nie je to ten z reklamy na Kofolu?
 
fatality
• Lesná kráska • fatality 2025-07-22 18:18:12
kotě.. ..
 
veronika.pat
• V objatí tŕňov • veronika.pat 2025-07-10 19:44:06
Toto je skvelé
 
Efkar
• V objatí tŕňov • Efkar 2025-06-17 23:47:50
Parádna fotka
 
firefox
• V objatí tŕňov • firefox 2025-06-17 19:57:25
SUPER.
 
Milan Marko
• V objatí tŕňov • Milan Marko 2025-06-17 14:06:33
nemá chybu...
 
• V objatí tŕňov • kb 2025-06-17 10:36:30
Výborná fotka
 
peterdudas.eu
• V objatí tŕňov • peterdudas.eu 2025-06-17 08:40:33
To prasa je super.
 
Krtko fotografom
• V objatí tŕňov • Krtko fotografom 2025-06-17 07:53:38
Aký je pekný . Smejko .
 
poto73
• V pruhovaných pyžamkách • poto73 2025-05-13 17:23:03
Kámo ty máš ale šťastie, že mamča doma nebola. Palec už len zato, že žiješ !
 
fatality
• V spleti konárov • fatality 2025-03-11 16:08:16
fotka ma rozmer 2045x1365px a 469kb..
moja skusenost je, ze pri takej datovej velkosti a kvalite exportu aspon 90%
by fotka mala mat +- cca 1350x900..
takze k nejakemu ubytku kvality muselo dojst..
+ kazda fotka by sa mala po zmenseni doostrit.. pri zmensovani dochadza k extrapolacii
a najma detaily a ostrost tym dokazu utrpiet..
+ tak maly objekt (kuvicok) na tak malej fotografii (2045x1365) nebude nikdy vyzerat
tak dobre ako na original fotografii, kedze na jeho vykreslenie mame k dispozicii cca (odhad)
plochu 250x450px..
napriek tomuto vsetkemu fotografia (podla mna) nevyzera zle..
vyzera primerane kvalitne nafotenej fotografii zmensenej na 465kb bez doostrenia
 
aabe
• V spleti konárov • aabe 2025-03-11 14:56:44
Zaujímavé, že pri zmenšení sa to na stránke javí ako neostré. Z takej vzdialenosti a bez výrezu to musí byť ako píšeš dostatočne ostré. Výrez je tiež v poriadku. Ja zmenšujem , niekedy aj vyrezávam a nemám na stránke s tým žiadny problém.
 
Stránok 4 z 5