Teplo Cirkus jinak Létá na vlastních křídlech Lucka Markéta Verča a Miloš Tereza 2 Kočka Lucka Míša
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Destiny 3 rumpeak 2014-12-17 10:29:09
No mám i jiné výrazy, ale tam mi zase nevyšla ta mlha. Ono ve sklepních prostorech fotit s mlhostojem je o hodně velké náhodě. Hodil jsme světelnéí schéma na strobox: https://strobox.com/portrait/27586
 
rumpeak
Destiny 3 rumpeak 2014-12-17 08:43:23
No když se podíváš na ostatní mé fotky, pochopíš, že ženské nohy jsou pro mě sakra důležité. Takže si své vlastní světlo prostě zaslouží
 
rumpeak
Destiny 3 rumpeak 2014-12-17 07:18:07
Až tak zajímavý nápad to není - šel jsem do toho se záměrem trochu napodobit tohle světelné schéma: https://strobox.com/fashion/5406 No na tmavé sedačce mi ty barvy moc sytě nevycházeli, tak jsme si je ještě domaloval ve photoshopu. Jinak za 2 hodiny bude fotka na kritice, tka mi můžeš dát like
 
rumpeak
Nočná rumpeak 2014-12-16 10:43:32
APráda, možná bych tam ten odlesk objektivu nedodával, protože je to až moc Photoshopovsky nápadné, ale to je spíš profesionální deformace. Možná taky ta nádrž by se hodila retušnout, protože přitahuje pozornost, al ejinak kompo, výraz modelky, barevná úprava na 1
 
rumpeak
Destiny 2 rumpeak 2014-12-14 09:24:43
Stačí zmáčknout "Ctrl" + "-" a fotka se ti zmenší. Celkově je limit 500kB na fotku dneska strašně málo - 4k monitory jdou cenově raketově dolů, takže by to chtělo mít možnost ukládat fotky v mnohem lepším rozlišení. Schválně jsem sem: https://ulozto.cz/xLUE2dRH/pru3467-jpg hodil fotku v plném rozlišení, aby bylo zřejmé o jaké detaily se do blízké budoucnosti (4k) a nedaleké budoucnosti (8k) nahráváním obrázků v tak malých rozlišeních připravujeme.
 
rumpeak
Destiny 2 rumpeak 2014-12-14 09:06:32
Bohužel backstage foto nemám, protože to bylo dělané strašně narychlo. Nasvícené to bylo takhle: https://strobox.com/glamor/27545 Ale efekt barevných filtrů (tedy v tomto případě jen modrého, červený už ležel v batohu) byl dost slabý, proto jsou barvy trochu dodělané ve photoshopu
 
rumpeak
Destiny rumpeak 2014-12-12 13:10:10
Díky moc. Od někoho, kdo má tak dobré fotky jako ty chvála potěší
 
rumpeak
Tri Veže rumpeak 2014-12-12 08:29:44
opět skvěle
 
rumpeak
ZAZ rumpeak 2014-12-12 06:30:03
Mě to okamžitě evokovalo Betsie Larkin: https://www.youtube.com/watch?v=-DUYk1OpZlk
 
rumpeak
Angel VS Devil rumpeak 2014-12-11 13:18:34
 
rumpeak
Angel VS Devil rumpeak 2014-12-11 11:42:12
Tak to já zase klidně holkám sháním
 
rumpeak
selfie rumpeak 2014-12-11 10:24:27
Otevřu ephoto a na první pohled poznám Pampúchovku
 
rumpeak
Angel VS Devil rumpeak 2014-12-11 06:24:47
Už jsem psal u jiné fotky - chybí mi černé a bílé podvazky, u anděla navíc boty na podpatku (takové ty letuška podpatky, to na focení fakt ne)
 
rumpeak
...a nedá pokoj :) rumpeak 2014-12-11 06:22:56
Osobně mi na nich chybí bílé a černé podvazky
 
rumpeak
Destiny rumpeak 2014-12-11 06:19:54
https://kytary.cz/chauvet-hurricane-1101/HN148917/
 
rumpeak
Destiny rumpeak 2014-12-10 19:22:30
backstage
 
rumpeak
* Tatranský sen * rumpeak 2014-12-07 07:18:02
Podmínky focení, postproces a další věci kolem nejsou důležité, důležitý je výsledek Jinak Big stopper se dá za pár korun nahradit 1000x ND filtrem. Taky mám a maximální spokojenost: https://www.vffoto.com/filtry/filtry-dle-typu/nd-filtr/nd-1000x
 
rumpeak
* Tatranský sen * rumpeak 2014-12-06 22:14:29
Tahle se mi líbí víc: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/482429/tatranska-symfonia/?s=critics Přitom skoro stejné časy...
 
rumpeak
Ako na dlani  II rumpeak 2014-12-06 21:20:03
Fotka je dobrá, ale není originální. Ale je pravda, že to v dnešní době ani nejde...

https://www.bobmartinphotography.co.uk/indexbobmartinsite.html
 
rumpeak
_Ejmi_ rumpeak 2014-12-03 06:10:00
Fajn
 
Stránok 12 z 29
1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 28 29