Tereza 3 Létá na vlastních křídlech Bedřichov Petra Teplo Cirkus jinak Lucka Lucka Kočka Verča a Miloš
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
sleeping beauty rumpeak 2014-11-26 10:42:34
Fotograf s velkým F se pozná mimo jiné tak, že má jednoznačný rukopis a každý pozná na první pohled, že je to jeho dílo. Tvoje fotky v galerii na první pohled poznávám
 
rumpeak
Markéta 3 rumpeak 2014-11-22 12:24:26
Při takové cloně je vinětace trochu dána nasvícením, ale především a hlavně dodělaná softwarově
 
rumpeak
Cat on tiger rumpeak 2014-11-22 09:11:43
Lajk
 
rumpeak
Marketa  [Training days - aut rumpeak 2014-11-19 09:40:08
Líbí se mi světlo, prostředí i modelka. Nebyl by na ni kontakt? (za účelem focení)
 
rumpeak
Branford Marsalis rumpeak 2014-11-19 09:38:56
pro mě foto dne
 
rumpeak
Markéta 1 rumpeak 2014-11-17 11:20:51
No stěna byla tak strašná, že je retušlá až až, ale díky za koment
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2014-10-23 09:39:05
Spíš je o životní filozofii
 
rumpeak
Lenka rumpeak 2014-10-23 06:33:00
Ahoj, je to napsáno v popisku - není to jen má práce. Já organizoval svícení a expoziční hodnoty. Za mačkáním spouště byl někdo jiný, listí nás nosila hromada, atd.
 
rumpeak
Bazaly (Černá Ostrava č.5) rumpeak 2014-10-23 06:30:54
v případě kalhotek máš asi pravdu - bez punčoch já nefotím
 
rumpeak
Radka III rumpeak 2014-10-09 11:28:15
Nechceš dorazit na naši podzimní akci?: https://www.facebook.com/events/1477717562484239/?fref=ts
 
rumpeak
Klára rumpeak 2014-10-07 17:32:49
Já jsem taky věčný začátečník. Přikládá původní barevnou verzi bez jakékoliv úravy pro ilustraci. Fialový barevný lem je dobře patrný
 
rumpeak
Klára rumpeak 2014-10-07 17:20:48
Žádné žehlení nebylo. Chromatická aberace na plnou díru. Bohužel oblečení (top) bylo fialové, takže aberace nešla odstranit v editoru. Už jsme si v digitální době odvykly na typické vady objektivů no
 
rumpeak
Klára rumpeak 2014-10-07 12:00:22
 
rumpeak
Ticho v Yosemitach rumpeak 2014-10-05 14:39:45
Poloviční domeček
 
rumpeak
Klára rumpeak 2014-10-04 14:40:12
Díky za koment. Holt u základního účzu jde dát na krtitiku jednu fotku za 3dny, takže pokud chceč stisknout like, vrať se za 3 dny Jinak máš pravdu, parkety jsem rěšil hodně. Pozoci ruk jsme taky řešili dlouho. Jediné, co jsem nevychytal během focení byl fialový top modelky, který vypadal strašně blbě a díky jedho barvě se ani nedala odstranit aberace kolem pravé ruky.
 
rumpeak
Petra 5 rumpeak 2014-10-04 13:58:48
Mě se ten výraz líbí, ale každopádně děkuji za komentář a tvůj pohled
 
rumpeak
Petra 5 rumpeak 2014-10-04 10:42:43
No je to z fotosetkání na zámku, tak ty sluneční brýle by se tam moc nehodily Však mrkni i na další fotky u mě. Bohužel zrovna tento výraz mi trochu uletěl horizont, i tak už je to srovnávané. Kdybych rovnal ještě víc, už by to bylo hodně natěsno...
 
rumpeak
Petra rumpeak 2014-10-02 10:21:48
Musím se pochválit: na stroboxu foto týdne: https://www.facebook.com/strobox/photos/pb.140548565956170.-2207520000.1412237879./869943599683326/?type=3&theater
 
rumpeak
Petra 3 rumpeak 2014-10-01 13:22:38
Komu se nelíbí verze ebz očí, má verzi s očima zde: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/471057/petra-4/?s=photos
 
rumpeak
Petra rumpeak 2014-10-01 10:03:55
A to já jsem si zase to vyplňkové světlo přidal - zde schéma svícení: https://strobox.com/glamor/26787
 
Stránok 13 z 29
1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 28 29