Tereza 2 Markéta Ve víně je pravda Létá na vlastních křídlech Kočka Míša Lucka Verča a Miloš Tereza 3 Lucka
rumpeak

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Architektúra, Blesk / Osvetlenie, Divočina / Príroda, Krajina / Cestovanie, Móda, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Reportážna a dokumentárna fotografia, Svadba / Rodinná fotografia, Šport / Akcia, Technika, Umelecký akt,

Osobné údaje

Meno: Petr
Priezvisko: Rumpertesz
Mesto: Nenájdené
Domovská krajina: Česká republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 12. 09. 2011
Posledná aktivita: 2022-09-20 15:57:05
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D7000
Nikon D800
Moje objektívy: Nikkor 16-35mm f/4 ED AF-S VR
Sigma 35mm F1.4 DG HSM
Nikkor 85mm F1,8G AF-S
Nikkor 50mm f/1.4 G AF-S
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD
Sigma 15mm f/2,8 EX DG DIAGONAL
Príslušenstvo: NIKON SpeedLight SB-900, SB910
2x Bowens Gemini 500R
1x Bowens Gemini 1000 PRO
1x Linkstar MT160
N2kolik beauty dishů, octoboxů, stripboxů, softboxů, Stativy, odrazné desky, pozadí, polarizační filtry, ND filtry a spousta dalšího nepotřebného harampádí atd.
rumpeak
Petra 3 rumpeak 2014-10-01 09:46:46
Šta jsou dokonalé, až na to, že ta konstrukce občas dělá neplechu: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/470092/petra/?s=photos
 
rumpeak
Basic Instinct rumpeak 2014-09-29 13:09:33
Foto pro www.amateri.cz (myslím, že funguje i www.amateri.sk)
 
rumpeak
Verča rumpeak 2014-09-29 13:07:49
Super výraz. Super protisvětlo. Hlavní světlo na mě moc měkké, ale to je otázka vkusu. Celkově like
 
rumpeak
Petra 2 rumpeak 2014-09-25 09:46:11
Bohužel ti musím dát za pravdu...
 
rumpeak
Baltray shipwrack rumpeak 2014-09-14 08:49:06
Aralské jezero?
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-09-10 09:08:20
Líbí se mi modelka, ktrá nemá nemá naučené pózy a výrazy, kterých je plný internet a její odvaha se takto nafotit na veřejných místech v Ostravě
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-09-09 19:58:00
Nemám potřebu ti argumentovat. Pokud se ti fotka nelíbí, samozřejmě ti to neberu. Mě se líbí, proto jsem mačkal spoušť
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-09-09 19:56:51
JE to problém - musíš vybírat místa a časy, kdy lidí moc nechodí. A pak pracovat hodně rychle
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-09-09 13:37:27
Holt asi nejsi správná cílová skupina
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-09-09 11:02:54
Žádná náročná příprava nebyla. Vytahnout světla, sundat šaty a fotí se
 
rumpeak
Frankfurt.am.Main rumpeak 2014-09-02 10:08:50
8/10
 
rumpeak
"super"mesačná rumpeak 2014-08-20 19:05:43
Sorry schytal jsi to ty, al euž mě tady ty fotky měsíce, které jsou všechny nachlup stejné. To je ta podstata myšlenky.
 
rumpeak
"super"mesačná rumpeak 2014-08-20 17:58:54
Aha. Tak nevím jestli by nebylo lepší fotit Hradčany s Karlovým mostem - možná takových fotek vzniklo méně než měsíců v úplňku, měsíců v čtvrti couvajících nebo dorůstajících měsíců. Pokud nebudete první na světě, kdo dostane třeba takovýhle nápad na HDR : https://www.cas.cz/press/sys/galerie-obrazky/obrazky-novinky/Vxtxznx_xAM_xervenec2010_Druckmuller.jpg , tak je myslím lepší strávit noc v posteli s nějakou hezkou modelkou
 
rumpeak
Milky rumpeak 2014-08-20 17:30:08
Dej na kritiku
 
rumpeak
"super"mesačná rumpeak 2014-08-20 17:25:10
Kolik naprosto stejných fotek měsíce v úplňku ještě uvidíme?
 
rumpeak
Za Radnicí 2 rumpeak 2014-08-12 14:08:29
Udělej kopi vrstvy, pak na ni aplikuj High pass filtr (horní propust), Gaussovsky rozostři (doporučuji nastavit hodnotu cca 33% toho, co jsi nastavil u high pass) invertuj vrstvu (Ctrl+I) a dej režim překrytí lineární světlo. Pak dej černou masku vrstvy a bílým štetcem si nakresli oblasti, které chceš odkrýt. Podle libosti nastav krytí vrstvy. Na tehle fotce to vůbec není vidět (hrozně malé rozlišení), ale v plném rozlišení to vypadá dobře - pokožka si zachovává texturu - jak moc záleží na tom, jak velkou hodnotu high pass filtru a rozostření použiješ. Zní to šíleně, ale je to extrémně jednoduché. Najdi si někde na youtube nebo někde jinde něco pod high pass retouching nebo tak podobně
 
rumpeak
Natasa rumpeak 2014-08-12 10:06:42
Super
 
rumpeak
Za Radnicí 5 rumpeak 2014-08-12 10:05:30
Celkem 3 blesky - Jen s hlavním světlem byli stíty hodně tmavé, takže ještě jedno doplňkové světlo zepředu a jedno protisvětlo - to je vidět na fotce

PS: Nohy byli dlouhé i v reálu, rybí oko bylo použito právě pro ještě větší zdůraznění. Ostatně délku nohou můžeš posoudit na dalších fotkách ze série.
 
rumpeak
Tre CIME rumpeak 2014-08-05 08:41:55
di Lavaredo
 
rumpeak
middle of mine rumpeak 2014-08-01 10:30:42
Luxus !!!!!!!!!
 
Stránok 14 z 29
1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 28 29