Bohém Galanta vs. Bratislava-N.Mesto Mladá farmárka Lucia Mendez Dievča v lese Interview Erika na vidieku Čiernovláska Pred kníhkupectvom Dievča s kruhom
Rofo

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Akt / Glamour, Blesk / Osvetlenie, Digitálna čiernobiela fotografia, Nočná fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Technika, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Roman
Priezvisko: Svec
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2026-06-28 05:57:56
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
Nomád
Prechádzka po korze Nomád 2023-10-11 17:49:04
dobré to je, vynikne po rozkliku
 
Prechádzka po korze seifi 2023-10-10 17:31:30
za 6
 
Bozk 961731974 2023-10-06 22:10:20
fajn
 
Dievka čaká na autobus Timon 2023-10-05 08:58:43
No, máš tu aj lepšie (je to neostré, rušivé pozadie za/nad hlavou fotenej, atd.) .Pritom námet ako taký nie je márny, fotená je zo správneho uhlu, kompo sa mi pozdáva, len to nie je celkom "ono".
 
gytheio
Dievka čaká na autobus gytheio 2023-10-03 17:27:04
Chybaju mi na tych tvojich fotografiach detaily plus ziadna ostrost.
 
Zastavenie kb 2023-09-29 20:34:41
Táto fotka sa mi páči tak, ako je v náhľade - do štvorca.
 
fatality
Milfka čaká na električku fatality 2023-09-29 17:35:10
Pekna stuka
 
Milan Marko
Milfka čaká na električku Milan Marko 2023-09-29 14:38:44
keby si bol "jentleman" tak ju odvezieš autom
 
Sobotný večer Evarist Polakovič 2023-09-24 13:41:39
Fajn foto na zastavenie a zamyslenie. Zaujal ma kontrast medzi mojou predstavou o peknom sobotnom večeri a emóciou partnerskej krízy na obrázku.
Drobný citlivý orez zospodu by obrázku neublížil.
 
Paladin25
Topvar Paladin25 2023-09-18 09:49:52
Fajn!
 
Jozef Macák
Topvar Jozef Macák 2023-09-18 08:23:00
fajn výraz, taký že "od Topvaru som čakal horšie"...može byť, bodík za moment
 
internetiko
Topvar internetiko 2023-09-16 19:04:26
fajn
 
Pri fontáne Timon 2023-09-12 18:27:40
Nie každému je v živote rovnako dopriate... trochu nahusto ľudia vpravo (s tým ťažko niečo narobiť, pri takejto streetovke), ale za pointu lajk.
 
Jozef Macák
Žehlička Jozef Macák 2023-09-12 17:07:56
no a? Mas hned o jeden street zaber naviac: tesnejsi zaber na jej vyjavenu reakciu spolu s tou taskou s napismi "Reaction"
Ale inak suhlasim so seifim, mne by sa tiez pacil zaber s nozickami only
Kazdopadne paradny zaber
 
Jozef Macák
Pri fontáne Jozef Macák 2023-09-12 16:58:17
trosku pochmurnejsie, ale pribeh je
 
Žehlička seifi 2023-08-10 20:20:28
Rofo, mal si si ľahnúť a odfotiť to čisto s tými nôžkami - ženskými, aj lavičky - to by bola bomba.
 
Spoky
-- bez názvu -- Spoky 2023-08-06 17:51:46
...čau Rufik..jedna otazk....,myslíš,že ten single speed -bicykel,patrí tej Kočke????
 
vajsko
-- bez názvu -- vajsko 2023-08-04 14:44:03
no , toto už je lepšie
 
vajsko
Zastavenie vajsko 2023-08-04 08:09:42
ja ti neviem, mne to nič nerobí
 
Zastavenie seifi 2023-08-02 14:37:21
bol by orez za Billou u toho stĺpa, tak si chlapa spojím s tou partiou, čo mu ide oproti; no ten prázdny priestor vpravo ... s tým pravým dolným rohom ... a tou okolodúcou ... u mňa foto do koša
 
Stránok 7 z 20
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 19 20