ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Martinček seifi 2019-03-22 09:54:43
podľa širokého úsmevu si ich vymazal tak ?
 
seifi
Martinček seifi 2019-03-22 07:47:19
dá sa to aj bez drôtov elektrických ? o krok dva vpravo
 
seifi
V Parku v mestečku Altenberg... seifi 2019-03-21 22:00:03
po rozkliku sa celý obraz rozpadá; pri takom pozadí pomôže najskôr dobrá hmla, iné svetlo / denný čas a pod.; toto nefunguje
 
seifi
Ďaľeko od hlučného davu seifi 2019-03-21 11:17:55
chýba tomu priestor , aby tá nasvietená lúka vyznela v okolitej tmavšej nenasvietenej krajine ... a nejaké kompo k tomu, toto je také ... bác ho na stred
 
seifi
Ako v hlbokom sne. seifi 2019-03-20 10:36:00
pozeral som na mape, čo to tam vpravo vzadu vytŕča, to bude Kriváň ...
 
seifi
Glam seifi 2019-03-19 19:52:02
ty rozoznávaš svetlo podľa obchodu ?
 
seifi
Vicky seifi 2019-03-18 21:23:31
iný je tento tvoj príspevok a iný nemudruj a či by si to zvládol lepšie TY; no určite nezvládol. A teraz čo , keď sa vrátime k môjmu textu ? Ako to vidíš ? zmenilo sa niečo ? Nejde o moje fotografie, ide o to, či v mojom texte niečo podnetné nájdeš alebo nie. Ja tvojej tvorbe prajem, aj som ti lajka dal, pretože pri tých veciach, ktoré som si všimol, mi fotografia zapasovala.
Pozri sa, ja som za bodovanie od 1 do 5 či do 10. Nebudem musieť písať bláboly. Ale ako inak, a o to aj ephoto šlo, vyjadriť názor písomne, keď nechceš dať lajk. Tak píšem, a čo z toho ? Natriasačky.
Maj sa fajn Gábor
 
seifi
Vicky seifi 2019-03-18 20:13:30
asi si ma nepochopil, a ja teba tiež, mrzí ma; ale dával si to na kritiku; to čo som napísal, je môj názor, ja ťa predsa nepresviedčam o ničom; môžeš porozmýšľať či na tom je čo len štipka niečoho, v čom so mnou súhlasíš, alebo sa usmej a nechaj tak;
 
seifi
Vicky seifi 2019-03-18 16:35:42
priestor hore umocňuje, že dole je to rezané cez nohy; doska nad hlavou a tá kľuka vľavo odkiaľ sa tam vzala; ak by to bolo inscenované , schoval by som koleso od bicykla; atmosféra a celkovo páči
 
seifi
Moravská.. seifi 2019-03-18 14:35:49
bez tej fialovej hore, alebo to potom zakomponovať do obrazu
 
seifi
Podzimní šat seifi 2019-03-16 19:13:00
prázdne a monotónne príde mi, chýba mi pevnejší bod pre zachytenie oka
 
seifi
Glam seifi 2019-03-16 12:01:50
fajn svetlo; tá ruka to zbytočne komplikuje
 
seifi
baby vyšli do ulíc seifi 2019-03-16 11:58:46
si si dobré mesto vybral, tam som nebol; minule som pozeral mapu, tí Moldavci nemajú ani prístup k Čiernemu moru, akurát im z Dunaja dali zo 2km; akurát sa ešte scvrkli o Podnestersko ... a v Európe vôbec nepočuť, že by to mal byť problém; nikto nič; a z KE je to o niečo viac, ako do Prahy ...
 
seifi
baby vyšli do ulíc seifi 2019-03-15 22:40:34
foto sa mi páči, ale širšie ohnisko a menšia vzdialenosť od deti by tomu dodala hĺbku, plocha by sa vyplnila viac motívom ....
 
seifi
Zoči - voči v galérii seifi 2019-03-15 18:53:38
dobre píšeš ... východzí záber; a tak fajn ...
 
seifi
Riaditeľstvo oblohy seifi 2019-03-15 14:58:48
vtipné
 
seifi
baby vyšli do ulíc seifi 2019-03-15 14:57:50
náne lóve (google to nepreložil, ale jazyk skoro rozpoznal)
 
seifi
Zoči - voči v galérii seifi 2019-03-15 14:54:03
či lepšie otáznik, skôr inak vďaka za Re
 
seifi
Zoči - voči v galérii seifi 2019-03-14 10:35:44
ja to vidím takto, a chýba mi kus steny vpravo ...
 
seifi
Bratislavská Rapsody. seifi 2019-03-13 21:59:53
to okno hore priťahuje pozornosť, orezal by som to, a to tak, že by som orezal len sklo, rám nechal, a to kvôli postranným líniam, trámom, ktoré ti vedú oko na stred ... tak by mohlo byť foto ucelenejšie
 
Stránok 131 z 523