| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
škoda, že tej diskusie je tu, všeobecne, pomenej ; ideme do leta, hádam bude aj foto viac, trocha toho tu ubudlo
na SK v súčastnosti prebieha debata čo robiť s reklamou na alkohol, bo bars sa pije, ale zišlo by sa zaoberať aj detským škôlkami vybudovanými v priestoroch krčiem a pohostinstiev, ako odkladacom priestore pre posilňujúceho sa rodiča / rodičov; ja to vidím ako príprava mladej krvi pre členstvo v klube alkoholikov