ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Lofoty seifi 2019-03-13 20:00:45
to to to, známe miesta; tento pohľad je tu častejšie ako pohľad na kostol v Španej Doline; krajinkári, nemáte to ľahké, treba sa podať kamsi bokom zo 100-300km
 
seifi
Traja 2 seifi 2019-03-13 19:38:13
poloha dámy a tie topánočky pod lavičkou, to nemá chybu; by som sa k fotografii po nejaký výrez na jeseň vrátil - niektoré veci potrebujú odležať
 
seifi
... seifi 2019-03-13 16:35:09
dobrá scénka, ale na ležato by sa mi to páčilo viac
 
seifi
Traja seifi 2019-03-12 21:39:28
trocha neprehľadné
 
seifi
Hra svetla seifi 2019-03-12 21:38:06
fajn
 
seifi
Traja 2 seifi 2019-03-12 20:32:16
môj pohľad - ten chlapík vpravo, aj keď by mal byť pridanou hodnotou, je tam navyše
 
seifi
Kvačianska dolina seifi 2019-03-11 20:09:44
čo ten čierny PHR ? nad vodopádom cítim prázdno, vodopád v strede miniatúrny; po rozkliku je to hneď lepšie, zostane celkom pekný výrez na šírku
 
seifi
Dobšinský kopec seifi 2019-03-09 22:08:31
riadna divočina ... obloha má navrch, auto ako pozadie
 
seifi
Pekne Ranko V Etive Moor seifi 2019-03-09 21:59:57
Jaro, skús pridať foto s normálnou vodou, nie mliečnou, či to nebude lepšie. Mne sa zdá, že tieto mliečne vody sú už prežité; nie je predsa povinnosť fotiť prírodu s časmi nad 10 sek.
 
seifi
Pastviny seifi 2019-03-08 19:54:27
myslím si, že pre každú fotografiu platí to alebo ono a aj to je subjektívne ; paušálne niečo také, ako si napísala, to platiť určite nebude
 
seifi
Čadca seifi 2019-03-07 22:31:52
vďaka za pochopenie, ak by boli nejaké záchytné body, asi by to fungovalo; ale pekné stanovisko, ja by som sa tam za ránky vrátil a kúsil to znova;
 
seifi
ranná hmla seifi 2019-03-06 21:20:33
prázdno ...
 
seifi
... seifi 2019-03-06 21:19:07
"nadčasový" štvorcový formát vidím, až na skutočne opodstatnené použitie, ako keď topiaci sa slamky chytá; ten by som použil pre statické snímky, architektúru, či zátišia, nie pre reportáž; ale na ephoto, nie u Marcela, je štvorec obľúbený; dáš to na stred a boky orežeš ...
 
seifi
Neusiedler see II seifi 2019-03-06 20:07:56
načo ta vinetácia ? je to šedé
 
seifi
Ráno na Dunaji seifi 2019-03-05 21:39:42
mne viac ide k duhu; aj kompozíciou; tá lodička zažiarila, nie je tak utisnutá ...
 
seifi
Západ slnka alpe de siusi seifi 2019-03-05 19:20:41
nádherná krajina; sklopil by som foťák málinko k zemi
 
seifi
Ráno na Dunaji seifi 2019-03-05 19:18:46
s tým archívom plný súhlas; po rokoch udrie do oči fotografia, predtým prehliadaná, alebo zbadáš výrez, ktorý dáva zmysel; s tou expozíciou to je čisto subjektívna vec, máš pravdu
 
seifi
Ráno na Dunaji seifi 2019-03-05 11:26:35
pekný motív; neštandardný formát udrie hneď do očí, na mňa podexponované
 
seifi
Hotel holub seifi 2019-03-05 11:22:37
kvalitné spracovanie obrazu by malo mať dobré prekreslenie detailov, aj pri primeranom výreze;
len sa ma nepýtaj čo je dobré prekreslenie a primeraný výrez
a nekvalitné je také, kde len ťažko rozoznať, či je holub otočený vpravo a či vľavo
ja čítam napr. tu .... https://www.digimanie.cz/upravy-fotografii-v-pc-1dil-obecne/1690
 
seifi
... seifi 2019-03-05 08:35:55
zaujímavo, koľko málo stačí na prežitie a možno aj spokojnejší život ako žijeme my; koľko že °C to majú v tom bývaní ?
 
Stránok 132 z 523