ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Niekde v Rusku seifi 2019-02-13 21:04:10
dnes dávali dokument ... a tam padla otázka od dokumentaristu na majiteľa aj pastiera sobov, koľko stojí 1 sob ... a majiteľ odpovedá ... neviem , my soby nepredávame, my ich máme na obživu ...
 
seifi
dievca v cervenom seifi 2019-02-13 20:38:41
to nie je kritika to je môj pohľad na tvoje foto; však si to sem dal, aby návštevníci či fotografi svoj pohľad napísali; ak budeš mať výstavu, to budeš vyžadovať od každého návštevníka portfólio jeho fotografií a následne hodnotiť či sa môže alebo nemôže vyjadriť k tvojmu dielu ? doporučujem nabudúce uviesť požiadavku, že tí, ktorí nemajú žiadne fotografie tu prilepené, aby sa k tvojim fotografiám nevyjadrovali + daj návrh na redakciu ephoto, nech návštevníci bez fotografií majú vyjadriť svoj názor zakázané;
moje foto napr. tu ... http://www.photopost.cz/pp5/autor_fotky.php?id=111776
 
seifi
dievca v cervenom seifi 2019-02-12 20:10:34
ten svetelný artefakt ... ako zle vypláchané šaty po praní, a na takom mieste ... priťahuje to pozornosť, tam začínaš a tam končíš
 
seifi
468 seifi 2019-02-12 20:05:23
ľavá strana a spodok sú nedobré; a tie prstíky v pravom dolnom rohu ... ? same komplikácie
 
seifi
Niekde v Rusku 3,14 seifi 2019-02-12 10:43:16
otázka ma napadla v súvislosti s pochodmi na SK, bezpečnostná previerka ... ktovie, či ju mal radca na Úrade vlády
 
seifi
ako sme vytvorili pôdu z vody seifi 2019-02-12 10:38:55
a vďaka za info, pre predstavu ...
 
seifi
V zime... seifi 2019-02-12 10:37:20
nevidím do toho, ale natíska sa mi otázka, čo s tým horizontom ?
 
seifi
Niekde v Rusku seifi 2019-02-12 10:34:04
ak predvádzačka na maďarskej puste
 
seifi
Niekde v Rusku 3,14 seifi 2019-02-12 10:32:33
pekné zábery; museli ste mať na drona nejaké bumašky ? aj keď viem, že divočina, ale aktívny sa nájde stále
 
seifi
Niekde v Rusku seifi 2019-02-12 10:29:45
ustoja to do akej rýchlosti ?
 
seifi
Niekde v Rusku 3,14 seifi 2019-02-12 10:28:31
u nás ovce tak od 300 do 600; 3000 kráv, to bude dosť
 
seifi
Oko II seifi 2019-02-11 11:40:37
nesedí mi kompozícia v tomto formáte; dal by som tomu viac priestoru vľavo dole a otvoril to vpravo; a nemám predstavu, ako je to veľké 1m-10m-50m ? zaujímavý motív, farebne a svetlom fajn
 
seifi
Dún Chaoin harbour seifi 2019-02-11 11:29:53
kompozícia ... veľa prázdnej oblohy, neuzatvorená pravá strana; nemáš na ležato ?
 
seifi
... seifi 2019-02-09 21:16:34
toto bude skôr abstrakt, ako street; street nie sú definované ako fotografie urobené na ulici ...
 
seifi
Vestrahorn seifi 2019-02-09 20:15:45
to som neodhadol a nepresvedčil sa, gól do vlastnej bránky ale čosi by som urezal , línia by zostala ; vďaka za Re
 
seifi
... seifi 2019-02-09 16:48:15
príde mi to ako miniatúra ...
 
seifi
Najlepsie pocasie.. seifi 2019-02-09 15:17:02
cesta sa ťahá vľavo, cyklista v smere jazdy vľavo, zvodidla časť konštrukcie horizont. ... skúsil by som formát 3/2 ;
 
seifi
Vestrahorn seifi 2019-02-08 22:42:36
"by som" zospoda ubral na klasiku 3/2
 
seifi
Barbora seifi 2019-02-08 20:51:04
ja by som skúsil túto ... https://www.youtube.com/watch?v=cbViT95GX28
 
seifi
Barbora seifi 2019-02-07 11:00:08
proste holke treba na začiatku fotenia urobiť náladu inak sú tie fotografie spomienkové do alba ...
 
Stránok 134 z 523