ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Я был на страже (Som na stráži) seifi 2014-04-29 10:34:19
tak byl či som ?
 
seifi
...naproti ťažkým zajtrajškom... seifi 2014-04-15 22:05:57
aj sa mi vybavovalo
 
seifi
...naproti ťažkým zajtrajškom... seifi 2014-04-15 21:57:23
máš niekde na webe fotografie z výletu ?
 
seifi
Pitná voda seifi 2014-04-15 20:20:48
strašné, ale z druhej strany naše, slovenské , a my sme tu doma; a u nás je to tak;
 
seifi
Darth seifi 2014-04-14 22:33:06
a čo s tou pravou stranou ?
 
seifi
Alone seifi 2014-04-14 07:31:59
inak to je zaujímavosť, že ľudia sa nepýtajú, čo je na foto dobré ? popýtaj sa skôr Patoluky, čo je na tom dobré ?
no a typická odpoveď "ja som to tak chcela" , tak je všetko OK a niet čo riešiť
 
seifi
Ivanova chalúpka seifi 2014-04-13 20:36:25
nemaľuj čerta na stenu, ešte prídu aj sem ; v úzkom rozsahu šedej je to, chýba tomu svetlo
 
seifi
Alone seifi 2014-04-13 20:08:35
nie je to dobré
 
seifi
barborka seifi 2014-04-12 20:30:05
kus radosti, kus vzdoru, kus života do toho umierania - to dievča potrebuje prebudiť; alebo naopak je živé a plní tvoje úlohy akú tváričku nahodiť
 
seifi
velky choc seifi 2014-04-12 08:50:37
pekná foto postavená na kontraste; ale formát tomu ale nepomohol
 
seifi
EYES = beautiful soul seifi 2014-04-11 20:33:45
to rameno je tam úplne zbytočné; orezať zospodu na štvorec
 
seifi
Štiavnické čerešne seifi 2014-04-11 07:33:22
tým stromom je to rozbité na 2 obrazy; to vľavo to je navyše
 
seifi
... seifi 2014-04-10 12:36:56
fajn; všetko je jemné, až na nohu v lodičke
 
seifi
Lucia seifi 2014-04-10 12:35:23
žiaľ nie; to pozadie je príliš svetlé, tmavá strana tváre na mňa nepôsobí dobre
 
seifi
najedol som sa, tak ma foťte.. seifi 2014-04-10 11:04:26
kone žerú, jedia ľudia; koňa by som presvetlil trocha, ubral by som farby, ale scéna páči, fajn
 
seifi
dreary day seifi 2014-04-09 08:26:31
pre mňa to problém nie je, ako si autor poskladá, tak bude mať, no slečna by každopádne natočením vyzerala štíhlejšie; takto je dosť široká v bokoch ako sedí na tom prevalenom kufre
 
seifi
* Gruppo di Cadini 2839 m * seifi 2014-04-09 08:22:18
pekne si tie kamene z rohu poukladal
 
seifi
dreary day seifi 2014-04-08 20:42:44
ten kufor si mal niečím naplniť, spevniť; kolena by som natočil málo bokom vľavo, nech tak očividne dáme nie je vidieť pod sukňu; komponoval by som to na šírku, kolena vľavo a viac priestoru vľavo, je tam uväznená;
 
seifi
L+S+L seifi 2014-04-08 16:15:26
sa ich drž, kým ich máš ;
a foto sa mi páči; symbolické pre dnešnú dobu, anonymní rodičia, pri dnešnej rozvodovosti je dosť veľká pravdepodobnosť zmeny jedného z nich
 
seifi
::::: seifi 2014-04-08 16:12:10
fajn, trocha dynamiky mohlo byť aj v tej dáme;
 
Stránok 337 z 523