ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Ploská a tí druhí seifi 2014-04-03 07:48:59
zhora a zprava ten strom by som orezal
 
seifi
Stromec 2 seifi 2014-04-02 20:42:26
no ak máš tam dráty takto natiahnuté, tak to radšej asi nefotiť
 
seifi
Vietnam I. seifi 2014-04-02 11:24:52
nevyjde väčší kontrast v čb ?
 
seifi
Smile is everything seifi 2014-04-02 10:07:02
že mám na to iný názor , mne to príde ako momentka pred fotením, a nie ako portrét; ten by okrem fyzických čŕt mohol nejakým spôsobom hovoriť o vlastnostiach človeka, charaktere a v spojitosti s prostredím o jeho práci či hobby; a tu, pretože nevidieť do tváre, je všetko záhadou; že to autor vidí ako portrét je v poriadku, že ty to vidíš ako prijemnú fotku je tvoj názor, ktorý ti neberiem, len s ním nesúhlasím
 
seifi
Smile is everything seifi 2014-04-02 08:08:35
 
seifi
Jarné kopce.. seifi 2014-04-02 08:06:31
v porovnaní s oblasťou Tiroska vyzerá naša krajina, tam kde žijú a hospodária ľudia, ako keby mater nemala a na lepšie časy sa ani nečrtá
 
seifi
Keď na hrade svitá seifi 2014-04-02 08:00:14
pocitovo možno menej oblohy, hrad dosť natesno k pravej strane ; väčší rozostup medzi stromom a hradom; ten hrad, dominanta, má tam nejmenej priestoru, aj keď je pekne nasvietený; (no moje videnie )
 
seifi
Šepot seifi 2014-04-01 15:00:09
nefotím a nevidím to takýchto makro a detailov, ale pocitovo by som tomu doprial trocha viac priestoru zhora
 
seifi
MM1 seifi 2014-03-30 12:04:10
prišlo mi to širšie, preto aj ta otázka; vďaka
 
seifi
MM1 seifi 2014-03-30 11:59:37
akým ohniskom si to fotil ?
 
seifi
... seifi 2014-03-29 21:56:42
tie vežičky to úplne pokazili, to odpíl potom riadne od podlahy ako takto; inak sú tam 2 foto - vľavo - vpravo; k čomu si nechal tam tu pani vpravo aj s návštevníkmi otočenými k nám chrbtom ?
 
seifi
Gio Caffe II. seifi 2014-03-29 21:48:36
zaujímavá scéna; príde mi to trocha prehustené, ale autor asi mal svoje dôvody; napríklad mi vadia tenisky a tetované nohy slečny vľavo, prijal by som čierne topánky slečny vpravo, hneď by to pôsobilo celistvejším dojmom, dôvod ?
 
seifi
farby divočiny II. seifi 2014-03-28 21:38:53
to by sme dodnes boli v otroctve; a pri tých daniach, čo sú dnes, to vraj ešte horšie nebolo
 
seifi
farby divočiny II. seifi 2014-03-28 21:26:08
...tak ako ďalej ? lajky nás dobehnú ; vybavil sa mi moment, keď prišla zo školy domov dcéra, že preberali na hodine "práva dieťaťa"

inak poučné pre pochopenie sveta "... vídam tu aj fotografie oveľa horšie... proste si ich pozriem a nič, neuráža ma, že niekto nevie fotiť..."
 
seifi
Nádej seifi 2014-03-28 20:48:52
presne, a Hope, to je pre Slováka ako že sa treba cez bránu prehopsnúť, vyšší level, aby som sa vyjadril v jazyku Hope ; Hope nemá žiaden vzťah k téme architektúra, potom čo, koho a prečo; k tomu história, potom kedy, ...; no a východ a západ slnka, budíš; Hope by som dal k viere a emócii,... aj to po slovensky; Hope, ty we
 
seifi
Pieniny seifi 2014-03-27 20:39:52
nevábne popredie, v strede všehochuť, pekné kopce a nezaujímavá obloha; no jaksi inak to nakomponovať musíš
 
seifi
... seifi 2014-03-27 20:21:39
u mňa za 4)
 
seifi
Kikuška seifi 2014-03-26 21:35:13
natesno, od hlavy, a ešte s vyvrátenými očami - neoslovilo
 
seifi
David proti Goliasovi seifi 2014-03-26 15:37:35
no to je vpravo v pozadí ten nasvietený zub
www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/407121/nad-villabassa/?a=
 
seifi
David proti Goliasovi seifi 2014-03-26 15:09:40
páči sa mi, že vo svojich foto krajiny sa snažíš (a či náhodou ?) mať v zábere človeka, hneď to dáva fotografii iný rozmer
 
Stránok 339 z 523