ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
LOVE seifi 2014-03-26 15:04:05
trocha šedé je to; ale prijemné foto, páči sa mi
 
seifi
Strom a potok seifi 2014-03-26 08:49:45
pekné motívy máš; ten horizont by som umiestnil dôraznejšie nižšie poprípade vyššie; no s logom si nedáš pokoj
 
seifi
asi ju mama nepustila... seifi 2014-03-26 08:46:55
má to peknú hĺbku
 
seifi
St. Bartholomä, Königssee seifi 2014-03-26 08:11:51
ja ti to akosi nemusím
 
seifi
V jarnom šate seifi 2014-03-26 08:03:41
spodný štvorec, tie stromy nad cestou uprostred tam už nepatria, to je druhý obraz
 
seifi
Poobedna siesta seifi 2014-03-25 21:10:07
 
seifi
BW seifi 2014-03-25 20:10:26
škoda toho svetra zozadu medzi nohami
 
seifi
piano seifi 2014-03-25 20:09:11
ako píšeš, bolo by to zrkadlovo obrátiť, myslím si, že ak by boli písmenka na plagátoch nečitateľné, nič sa nestane
 
seifi
piano seifi 2014-03-25 16:37:38
dobrý motív, kus svetla na neho
 
seifi
Myself seifi 2014-03-24 19:52:58
potom by ho bolo vysvetliť; že to bol zámer môže byť síce pravda, ale je to krátka odpoveď ;
 
seifi
xxx seifi 2014-03-24 19:25:44
nevyzerá to dobre, je to bez súvislosti ...nadväzujúc na niečo, hľadal by som akúsi priamejšiu cestu
 
seifi
Ivka seifi 2014-03-24 13:36:27
prijemné spracovanie čb a foto atmosférou fajn;
vadí mi peň - vystúpil z pozadia? vyumelkované logo prifarbené; čierny roh vpravo dole; bije sa mi portrét a glamour - ty si fotila čo ?
 
seifi
Sila svetla.. seifi 2014-03-24 09:11:10
zhora by som to orezal po ten svah; ešte lepšie sklopiť foťák, ak by sa dalo pridať spodku
 
seifi
Suchý prístav seifi 2014-03-24 09:07:00
a toto je fajn; ťahá sa to pekne dozadu;
 
seifi
She seifi 2014-03-23 15:03:15
fajn;
 
seifi
Kitesurfing in March seifi 2014-03-23 13:19:56
no to by si tam mal zase alebo chlapíka alebo padák ; najlepšie k nim dôjsť v plytkej vode
 
seifi
Kitesurfing in March seifi 2014-03-23 11:23:13
ale fotí sa to neľahko
 
seifi
Moravský samotár... seifi 2014-03-22 20:51:58
málo samoty, to si odfotila pahýľ vo vode , budeš sa musieť vrátiť
 
seifi
old door seifi 2014-03-22 20:49:41
a niečo k tomu
 
seifi
... seifi 2014-03-21 16:16:33
nevidím do tých sw postupov, ale cítim to moc nažehlené, tvár akoby strácala obrysy
 
Stránok 340 z 523