ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Poza seifi 2014-04-08 16:07:36
fajn, pocitovo hore natesno
 
seifi
Lighthouse seifi 2014-04-07 20:48:12
na ten podvečer by som čas ubral, nech je tam cítiť koniec dňa
 
seifi
Krtkovia :) seifi 2014-04-07 16:31:54
sa šiel slon kúpať
 
seifi
Vietnam II. seifi 2014-04-07 16:30:53
sedia tam ako v kine
 
seifi
Kocky su hodene seifi 2014-04-06 19:37:45
vo mne to vyzvalo myšlienku, kto chce, nech si ju berie
a slečne prajem hodne športových úspechov
 
seifi
Kocky su hodene seifi 2014-04-06 19:35:51
to nie, ale vo fotografii ide predsa aj o obsah, dávaš informáciu, a Gastiv reaguje odpudzujúco, reakcia bola vyzvaná, myslím si, že všetko je v poriadku; z reportáži dávame info a podľa úlohy fotografa ten môže vyzvať kladnú alebo zápornú, teda aj neutrálnu, reakciu
 
seifi
kam idú? seifi 2014-04-06 19:30:07
a to cez mobily ? mali by si zavolať z okna nech si to hore zariadia, aby ich bolo počuť
 
seifi
Domča seifi 2014-04-06 19:24:47
až na tú jej pravú ruku, aspoň trocha odtiahnúť od tela
 
seifi
sen o Monte Pelmo seifi 2014-04-06 19:22:33
chýba tomu širšie okolie (podľa mňa), aby vynikla mohutnosť brala
 
seifi
B 6 seifi 2014-04-06 19:18:52
ohnisko 16 nebolo ? žiada sa mi kus odstúpiť, aby bola väčšia medzera stĺpov od ľavého okraja; a motív fajn
 
seifi
Sám vo vetre seifi 2014-04-06 19:15:29
a počkal by som, až by ten mrak v pozadí odplával
 
seifi
Večerní světlo seifi 2014-04-06 12:42:38
svetlo fajn, ale scéna mi príde rozbitá
 
seifi
plesová seifi 2014-04-05 14:24:08
natočil by som tým foťákom viac vľavo
 
seifi
Afghan Girl seifi 2014-04-05 14:22:46
ja vyjadrujem pochybnosti, že by našiel inú potomkyňu Alexandrových vojakov tak podobnú ? a tak bravúrne to zvládol ? pozrel som tvorbu Luboša a nezdá sa mi to, ale to tak rozmýľlam a krútim hlavou, ...
 
seifi
Afghan Girl seifi 2014-04-05 14:16:35
ja ti nevím Karle , čože oči, ale aj materské znamienka sú rovnaké, rovnako odretá šatka, odreninka na jej ľavej strane na brade,

mrknite - fotograf Stev McCurry
 
seifi
Brienzersee seifi 2014-04-05 10:22:01
pohľad pekný, ale jaksi to nemá šťavu
 
seifi
roháčske volpejpre 2 seifi 2014-04-05 09:57:34
, čo je to farieb v prírode; a možno dostať korunu nad hrebeň (?)
 
seifi
Alpské cesty ... seifi 2014-04-04 22:32:13
a to je Grossglocknerstrasse, čo stojí prechod dnes ?
 
seifi
Svitanie pod LeMont Saint Michel seifi 2014-04-04 22:21:44
trocha by som to podexponoval a oteplil; moc jasu na mňa
 
seifi
новая жизнь seifi 2014-04-04 16:24:38
napadli ma neveselé udalosti, reku oddychujúci na piesku krymského pobrežia
 
Stránok 338 z 523