ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Intimate seifi 2014-01-07 16:41:45
treba podotknúť, že nápad je o hodne staršieho data a vyskytuje sa v obore foto v hojnom počte; pravdaže to nemení nič na skutočnosti, že takéto foto poteší
 
seifi
Intimate seifi 2014-01-07 16:39:37
páči prevedením; pre čistotu by som odbúral kľučky a odpadkový kôš, najmä ten hodne blyští;
 
seifi
Intimate seifi 2014-01-07 16:35:56
alebo zadkom ku nám a hlavou dnu , ale to je iná pesnička ;
 
seifi
Život nad vodou seifi 2014-01-07 16:33:33
a páči sa mi; iný variant , ako to vidím ja
 
seifi
Život nad vodou seifi 2014-01-07 16:19:35
pes na dečke, človek na dlažbe, a vraj psí život
 
seifi
time files seifi 2014-01-06 22:38:24
na môj vkus je hore toho trocha veľa, najmä s ohľadom, ako je kmeň blízko spodného okraja; atmo to pravda má
 
seifi
G.M.B. seifi 2014-01-06 22:06:37
formát 3/2 by tomu sekol viac
 
seifi
bicycle race seifi 2014-01-06 21:57:00
správne zareagovali ; kompozične je to slabšie; ale takéto obrazy tu chýbajú, foť a pridávaj
 
seifi
Velická poľana seifi 2014-01-06 11:04:08
prijal by som ten smerovník nad pásmom lesa, niekde vpravo s hmlou v pozadí; mohol byť z toho výraznejší prvok
 
seifi
Cas minuly seifi 2014-01-05 21:33:29
to je debata, nie kritika; kritika je v odborných umeleckých kruhoch pri pive
 
seifi
Time to relax seifi 2014-01-05 21:10:04
teda nápad a práca mi je ukradnutá, ale výsledok je znesiteľný
 
seifi
Forgotten Forest seifi 2014-01-05 20:11:31
celé do padá vľavo; prijal by som čb; viem si to predstaviť aj bez zeme; tá ľava strana akosi neporiešená - alebo dnu alebo von; a motív sa mi páči
 
seifi
Cas minuly seifi 2014-01-05 20:03:58
to je skrátka prehustené na tej ploche
 
seifi
Haluzice IV seifi 2014-01-05 20:00:00
ale ten chlapík čo tam kráča zľava, to je špica !
 
seifi
Haluzice IV seifi 2014-01-05 19:58:05
nespomenul som si; a vidíš to, ja o jednom no závisí od teba ako to cítiš
 
seifi
Future Vol.l seifi 2014-01-05 19:46:55
a stačí vystavovať 1200 x ....; to vyzerá, akoby si ty ohol ten strom horným okrajom foto
 
seifi
Haluzice IV seifi 2014-01-05 19:44:15
škoda nalepeného stromu na strechu
 
seifi
Vianočná 2013   II seifi 2014-01-05 19:42:37
to by nepomohlo; pozerám, že fotil na 70mm, ja by som to fotil na 24 tak 5m od stromu
 
seifi
Strom seifi 2014-01-05 17:45:42
ja by som to natiahol na formát 3/2; chýba tomu švih, to si mohol potom zvoliť radšej štvorec;
 
seifi
Vianočná 2013   II seifi 2014-01-05 08:58:22
podišiel by som bližšie, strom by sa mi dostal nad horizont; alebo ho potom utopiť dole; pekný motív, priestor okolo; a dal sa využiť ten pás snehu, vpravo to krovie by som vypustil (ak by zase nebolo niečo vľavo)
 
Stránok 357 z 523