ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Blava II seifi 2013-12-31 16:17:04
foto fajn, ale pomohlo by o 20m sa podať dozadu
 
seifi
Moravské linky seifi 2013-12-31 16:14:44
ja by som to zhora pod autom orezal; foto by sa zbavilo dokumentačného nádychu
 
seifi
darkness comming seifi 2013-12-30 21:23:20
budeme vidieť po voľbe prezidenta
 
seifi
darkness comming seifi 2013-12-30 21:22:43
cestou do BB som čumel, a chcel zastaviť, trocha iné usporiadanie, niečo tak netradičného som nevidel;
 
seifi
Mirka seifi 2013-12-30 13:18:53
pocitovo, nefotím takýto druh foto, a rád by som - Mirka nahodila na glamour moc vážny výraz; trocha ľahkosti do toho a viac úsmevu
pri jej farbe pleti by som možno volil iný /kontrastnejší/ základ materiálu, na čom leží
 
seifi
victorinox forester :) seifi 2013-12-29 22:31:49
beriem
 
seifi
victorinox forester :) seifi 2013-12-29 21:59:20
a to nožíkom do stromu ? Peťo , to sú čo za ťahy toto ? však už chodíš do školy a SK je v EU
 
seifi
Weiden am See seifi 2013-12-29 21:54:50
no zodvihol by som ten horizont do 2/3 výšky, a nie takto v polovici to deliť, lepšie by sa to vnímalo, ver tomu
 
seifi
hmlistý december seifi 2013-12-29 19:59:52
pocitovo montáž; ten chlapík je akýsi mrňavý na tom bicykli oproti tým stromom; ale nevidím do toho, montáže a pod. som nerobil/neviem
 
seifi
Východ slnka seifi 2013-12-29 16:33:30
v takomto prípade by som horizont posadil vyššie, do 2/3 obrazu ;
 
seifi
západ slnka seifi 2013-12-29 14:21:10
kto ako ; a tých vrcholov je viac, takže niektoré sú zdolané, iné nedolezené a na niektoré sa škriabať neoplatilo, napr. na fajčiace sopky a niektoré bolo treba doslova minúť,...
 
seifi
Opel Vectra B seifi 2013-12-29 10:27:07
skôr mi nesedí ten stromček vzadu, pocitovo mi dosť ruší tvary karosérie; ale foto celkovo fajn
 
seifi
Dvojitý aport seifi 2013-12-29 10:22:53
pri takejto fotografii by som tie prepaly neriešil, skôr by som ich videl za ušami na vode; stiahol som si foto, Zoner prepaly neukazuje nikde, foto v pohode; moc pekná momentka
 
seifi
Cestou na Biely kríž seifi 2013-12-29 10:11:42
skôr tak, aby v pozadí vetvy bol voľný priestor; tu je ten konár akoby nalepený na kmeni, necítiť priestor; (robí to už aj tá stovka)
 
seifi
vianočný stromček seifi 2013-12-28 21:30:49
to je ako ten minuloročný z Bruselu
 
seifi
... seifi 2013-12-28 21:28:17
píšeš pekné žieňa, a nie "pekný vnútorný úsmev má ..."
nejdem to rozoberať ďalej ide o to, že ženy vnímam ako emancipované slobodné dámy, ktoré si svoje miesto vedia vydobyť nie krásou, ale umom, chytrosťou , priebojnosťou, znalosťou, atd. , atd. ; ale myslím si, že vieš, čo chcem povedať
 
seifi
Radka seifi 2013-12-28 19:42:07
a potom ste prekvapený, keď dámy stretnete naživo potrtrét je rozprávkový žáner alebo prečo retuš ?
 
seifi
... seifi 2013-12-28 19:38:46
kedy sa napíše rozumné žieňa ? krása je relatívny pojem raz a vytrácajúci sa dva, ...,
 
seifi
W o r t h i n g seifi 2013-12-28 16:44:35
scéna parádna; orezal by som to zospodu po začiatok tej bariéry vpravo; alebo aj zhora, nech to nie je v polovici ten horizont
 
seifi
Stoh z Osnice seifi 2013-12-28 16:37:51
kurrro, už si mysli čo len chceš a najskôr máš pravdu, s nami Slovákmi je to tak, že hrdí asi ani nemáme na čo byť, len na tie Tatry; ostatné je tu pomaly všetko v prdeli
 
Stránok 359 z 523