ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
v opojeni zmyselnosti seifi 2013-12-18 20:13:39
máš to aj bez tých vankúšov vzadu ? trocha vyvažujú to hrozno, zdá sa mi; ak by sa ale hrozno nedotýkalo tela, nemuseli by byť a bolo by to čistejšie - všetko názory tak pocitovo
 
seifi
Móda od jazera Batur seifi 2013-12-18 14:03:27
vyzerá to dobre, jeden vo vestičke s kapucňou, druhý žabky na nohe, môžeš hádať, kde sa nachádzajú, akým obj. si to všetko fotil (na FF)
 
seifi
Tri Grácie ... seifi 2013-12-18 13:57:37
zlaté sú slečny; kým nevyrastú, pravda
 
seifi
na seifi 2013-12-17 21:54:56
myslím si, že je to o poznanie lepšie ako tá predtým, a nech je to ostré; to máš nejaký zoom clona 5,6 ?
 
seifi
na seifi 2013-12-17 21:23:09
aj by to mohlo vyznieť, pri menšom clonovom čísle s pohľadom na rozžiarenú tvár kupujúcej
 
seifi
na seifi 2013-12-17 21:18:37
to je ako najkratší slovenský pozdrav na zdravie; hmm
 
seifi
so sensual lady seifi 2013-12-17 21:00:17
páči, ako je to technicky podané; aj napriek jednoliatosti akési rušivé pozadie
 
seifi
Jožo 6 seifi 2013-12-17 20:57:45
bral by som to o 2 kroky bližšie k Jožovi
 
seifi
StromyyyyYYi seifi 2013-12-17 19:54:04
pekný motív; rozmýšľam zachytiť ten ľavý rad viac alebo ho vypustiť úplne;
a je to šedé, viac biele viac čiernej si to pýta
 
seifi
life seifi 2013-12-17 17:38:55
fajn foto, a čo čb ? sa mi páči ešte viac
 
seifi
life seifi 2013-12-17 17:26:48
aj máš mať
 
seifi
Beriem.... seifi 2013-12-17 16:59:59
na mňa veľa prázdneho od okna vľavo
 
seifi
Taká inverzná... seifi 2013-12-16 20:45:44
asi menej ihličnatého popredia a iné vyváženie; štvorec mi na takúto krajinku nepasuje; čo ťa dotlačilo do takéhoto formátu ?
 
seifi
Miška seifi 2013-12-15 17:25:27
ja som si teraz spravil AF pre 50/1,4; mám ale mikronastavenie, tak to šlo doma cez program v PC; neviem, ako je to na D7000; sa ti oplatí s tým skočiť do servisu;
 
seifi
Na brehu mora spomienka stojí seifi 2013-12-14 15:29:25
veľmi pekný motív; niečo sa v tej hmle skryje a tým sa zostatok zvýrazní;
vyskúšal som, a najviac mi sedí formát 16/10; bez tmavého pásu hore;
 
seifi
sex or pistols ? seifi 2013-12-14 15:08:13
to máš dobré známosti
 
seifi
sex or pistols ? seifi 2013-12-14 12:03:08
nepoznám fotografov takýchto žienok, a prostredia, ale ten Dodo to vie podať, prelistuj; mne sa hodne páčia;
a atmosféra je tu dobrá, nikto neprská, ak mu napíšeš, že sa ti niečo nevidí alebo rozmýšlaš iným smerom
 
seifi
Kopčekovo..... seifi 2013-12-13 22:35:02
bez tej zelene vpravo by sa mi to páčilo viac; nejde to obstrihať ?
 
seifi
Iva seifi 2013-12-13 22:23:20
vďaka za reakciu; to všetko sú len moje pocity, ktoré niekedy s malou dušičkou dávam na "papier"; som rád, keď sa mi niečo vráti späť, ako v tomto prípade; do štúdia by som rád, aby som nepísal také kopance; treba sa ale na to zamerať a ísť za tým, príležitosť sa nájde; takže ešte ráz vďaka;
 
seifi
Iva seifi 2013-12-13 19:35:27
si vieš predstaviť, kde by si bol, keby nebolo čo vytknúť ?
mne sa nezdá, ako je to nasvietené, pozri na tiene medzi nohami, pod lakťom, to všetko slečnu zrobustieva; prehnaná vinetácia, tie tmavé rohy idú slečnu zožrať
 
Stránok 361 z 523