ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Ráno v Dolomitoch II. seifi 2013-12-11 20:03:10
koľko % má monitor na tvoju šírku fotografie ? zbytočne dlhá strana
 
seifi
Radisson Royal Hotel seifi 2013-12-11 19:56:12
kompozične ako si to rozdelil to nie je ono; možno by tomu pomohlo, ak by si viac vytiahol ten tieň
 
seifi
Na balkone seifi 2013-12-11 19:50:02
môj pocit - jej ľavá noha to kazí (bez stehna, kýptik), prekrytím pravého lýtka je zase skrátená táto, nepomer k telu;
 
seifi
Les v hmle IV. seifi 2013-12-11 19:45:41
umiestnením tej haluze takto do stredu to nie je ono
 
seifi
Kávička seifi 2013-12-11 08:16:45
tak na to som nepomyslel ; ani na to, že by som dal káve prednosť
 
seifi
Kávička seifi 2013-12-10 22:18:04
zbytočné predsudky; to som si istý; obyčajne nepijú kávu ľudia, čo som vypozoroval, ktorí si pri akejsi príležitosti (v mnoha prípadoch za mlada) povedali, a tým si akože držali kredit, že kávu nepijú; no zostáva dodať, že na ich škodu
 
seifi
Kávička seifi 2013-12-10 21:26:31
a s tou kávou to skús; ochudobnuješ sa ver mi;
 
seifi
Noc pri majáku seifi 2013-12-10 20:49:32
škoda, že tá tyč vyrastá z toho kolíka, maják je fajn; a kus by som prikontrastil, moc je to jemné
 
seifi
kam až dôjdem? seifi 2013-12-10 20:45:54
chýba mi trocha priestoru hore; ale dobré je to
 
seifi
Kávička seifi 2013-12-10 20:42:54
vidím, že útočíš na city diváka; dojemné je to ; tú šáločku by som vybral jemnejšiu
 
seifi
Pokus z ateliéru III seifi 2013-12-10 20:36:46
a páči sa mi to; palec hore
 
seifi
oravska priehrada seifi 2013-12-10 17:01:51
a zaujímavá; ti z nej vyjdú aj 2 foto s rozdielnymi motívmi
 
seifi
Spišské dobré ráno seifi 2013-12-10 15:46:20
až na ten neostrý spodok, a kus šťavy do toho
 
seifi
Podzimní Krušné hory seifi 2013-12-10 15:37:36
fajn;
 
seifi
oravska priehrada seifi 2013-12-10 15:35:06
tie 2 koly cez horizont mi nesedia; a to bližšie molo by som skúsil tlačiť z rohu alebo tesne nad
 
seifi
Pokus z ateliéru III seifi 2013-12-10 15:32:32
ja som vo väčšine prípadov za zjednodušenie a upriamenie sa na motív;
 
seifi
... seifi 2013-12-09 16:14:12
to pozadie je rozpadnuté, od lakťov dole detto; posterizácia , či ako sa to odborne ...
 
seifi
Pod UFO-m seifi 2013-12-08 22:27:31
ale foto sa mi páči ako si to poukladal
 
seifi
Pod UFO-m seifi 2013-12-08 22:02:45
prečo na výšku 1600px ?
 
seifi
Parná nostalgia seifi 2013-12-08 09:57:35
pekné podujatie to mohlo byť včera
 
Stránok 363 z 523