ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Sassolungo II. seifi 2013-12-08 09:56:20
zo zadnej strany a ktorá je predná ? toto je zo strany Passo di Gardena, tak ?
najkrajší pohľad na Sassolungo je z tejto reštaurácie od stola s pivom cestou na Passo di Gardena
 
seifi
Miška 2 seifi 2013-12-07 21:38:59
tak to som rád, Bubu ; v každom prípade bije do očí tá neostrosť
 
seifi
Miška 2 seifi 2013-12-07 20:04:07
a kvôli čomu také podanie ? no hlavne silno neostré, prihmlené, bez šťavy, padajúce línie na tapetách,...je tam toho viac
 
seifi
paparazzi :-) seifi 2013-12-07 19:53:51
by mu mohol majiteľ pšenice aj naložiť na chrbát
 
seifi
Vo výškach seifi 2013-12-07 15:08:28
no máš to neostré; a k tomu 7D
 
seifi
vertical Sulov seifi 2013-12-07 15:04:42
až na tú červenú
 
seifi
Happy hot summer seifi 2013-12-07 15:02:07
fajn motív; slečnu v takých šatôčkach navodzujúcich štýl retro by som umiestnil do prostredia ulíc starého mesta, do kaviarne, apod.
 
seifi
Lady in the Water seifi 2013-12-05 20:37:31
náramok by som dal preč, akoby ju ten ťahal k vode
 
seifi
Lady in the Water seifi 2013-12-05 20:36:44
no ja nesúhlasím aj s peknou modelkou môže vyjsť katastrofa
 
seifi
* seifi 2013-12-05 20:34:24
atmosférou a zinscenovaním sa mi veľmi páči, chcel by som mať tak ráz objekt v hľadáčiku; škoda, že nie je vidieť viac profil tváre; ten samotársky nos je u mňa tak všelijak (ak dobre vidím); tým, že dáma sedí tak na krajíčku, cítim zbytočné napätie; sám neviem, či by som ju posadil viac dozadu alebo ju posadil na niečo iné; to napätie možno do foto vnáša aj ten prázdny priestor medzi chrbtom a operadlom stoličky; na ľavom ramene sú mapy
 
seifi
175 seifi 2013-12-04 20:41:19
mne budova padá dozadu, ale to môže byť vekom, teda mojím, nie budovy
akosi by tu fontánu bolo oddeliť od tej budovy
 
seifi
iiideš sem?! seifi 2013-12-04 16:57:48
pekný moment , na mňa trocha preexponované
 
seifi
... seifi 2013-12-03 20:52:42
pekný motív, atmosféra, len ten strom je blízo lesa
 
seifi
Zaujatí krásou seifi 2013-12-03 20:34:39
to posrali večer pri pive s tým vystatovaním, kto sa pôjde ráno kúpať, došlo im ...
 
seifi
pada  hmla seifi 2013-12-03 20:10:52
ploché je to, sklopil by som foťák a zabral viac z doliny, upustil by som od prebytku oblohy nad štítmi, tam niet informácie, ale pozrieť hlbšie pod nohy ma ťahá
 
seifi
Farebná verzia seifi 2013-12-03 15:00:08
ten názov sa moc nehodí...
 
seifi
vo vetre... seifi 2013-12-03 14:47:12
a ty ? nerád cestuješ ?
 
seifi
... seifi 2013-12-02 20:52:04
Slečna je poobrátená k nám, z časti jej vidieť do tváre, potom pri tvojom úmysle si mám odhalil toho viac, ako si chcel; a naopak, mne sa páči, že je natočená k nám
 
seifi
vo vetre... seifi 2013-12-02 20:48:40
to máš dobré, že si to musíš zopakovať, nie ? keby slečna nechcela, ukáž jej naše komenty , takže ja som za fotografiu čo diskutujeme, len s ostrými perami a očami;
pre inšpiráciu ma napadlo ti podsunúť túto foto, mne sa veľmi páči
https://www.photopost.cz/foto/424465.htm
 
seifi
Náhodná známosť seifi 2013-12-01 20:54:29
a slečna prezerá šperky k narodeninám
dobré foto
 
Stránok 364 z 523