ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Into oblivion seifi 2013-11-28 16:22:38
mne svieti do očí tá podlaha, docela veľká prázdna plocha; hodne priťahuje pozornosť, tí ľudia sú tam dosť okrajovo; možno protiklad chlapíka s dáždnikom a mladých s mobilmi, ktorí už medzi sebou ani nekomunikujú; sledujú, aby im niečo neušlo kdesi ďaleko a pritom im uniká svet, ktorí majú na dosah; niekedy sa drvili karty, opisovali úlohy, obveselovali dievčatá; dnes to všetko vynahradí jedná vecička; nie nie , mobil je to
 
seifi
Mirka seifi 2013-11-28 11:54:13
pocitovo natesno najmä tým orezom zhora; rozmýšľam, či ten pocit nie je preto, že zo spodu to orezané nie je
 
seifi
Podkriváňske briezky seifi 2013-11-28 11:50:09
asi tak ako píšeš; plus by som skúsil potom podaní sa vľavo ten zalesnený ľavý hrebeň vypustiť
 
seifi
Moj anjelik :) seifi 2013-11-28 11:44:34
glamour mi nepríde; vadí steblo zo strany do hrude; a oči, možno má slečna niečo s očami, to by vysvetľovalo fakt, že jej pravé oko je na jednej strane bez bielka; vadí nadpis pri prsníkoch
 
seifi
~~ seifi 2013-11-27 20:03:57
ja by som ...
 
seifi
Lost seifi 2013-11-27 19:39:51
Matej, dobré
 
seifi
Castle Stalker seifi 2013-11-27 19:38:30
tým chcem povedať, že ten kameň v popredí ak sa zväčší, mal by tomu dodať väčšiu hĺbku
 
seifi
Castle Stalker seifi 2013-11-27 19:32:25
"ja by som" skúsil orez zľava a zo spodu pri zachovaní formátu; pekný motív s popredím, páči
 
seifi
Phi-Phi seifi 2013-11-27 19:30:23
z hľadiska kompozície by som sa snažil ľavú stranu vypustiť čo najdlhšiu, aby som prevážil tie motívy na pravej strane, alebo potom z toho urobiť štvorec
 
seifi
Jastrabia veža seifi 2013-11-27 19:27:03
moc pestré, nebolo by lepšie čb ?
 
seifi
Ranné prebúdzanie seifi 2013-11-26 21:50:19
dobré foto, aby sme si nemysleli, že sme s Tatrami a neobriadeným okolím, a parkoviskami, na ktoré sa vynáša domáci odpad vo vreciach, pupkom sveta; myslím si, že sme jednou z krajín, kde sa myslenie ľudí po revolúciách zmenilo najmenej
 
seifi
oddaj sa mi seifi 2013-11-24 21:06:15
takto vyvrátené hlavy sú s otáznikom pre všeobecne známu citlivú situáciu s nosnými dierkami
 
seifi
Pohľad z Chopku II. seifi 2013-11-24 08:05:47
pekne poukladané; na svah by sa zišla mierka; ten oblúk je ako zjazdovka na Derešoch
 
seifi
Sundown over Lake Bukovec seifi 2013-11-24 08:02:03
ja som reagoval iným slovníkom, pretože anglicky neviem; ty si lepší
 
seifi
Sundown over Lake Bukovec seifi 2013-11-23 22:27:01
Phares dichinav the zorales khasav on Lake Bukovec
 
seifi
súznenie seifi 2013-11-23 22:04:21
to nie je pripomienka, to je debata
 
seifi
súznenie seifi 2013-11-23 19:55:18
ja by som to orezal zľava a zhora a sústredil pozornosť diváka na 2 postavy a 2 okná
 
seifi
. seifi 2013-11-23 19:43:51
fajn, formát 3/2 by bol možno ešte lepší
 
seifi
Pod Magurou... seifi 2013-11-23 19:24:28
hneď si mi sympatickejší takto nedokonalý
 
seifi
Štrbské pleso seifi 2013-11-23 17:16:01
zhora by som to urezal
 
Stránok 366 z 523