| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
treba podísť bližšie a povedať chlapovi, - čo to čítate? ste akýsi zahlbený; dobre vyzeráte tu takto opustený, odfotím vás, čo poviete ? ver mi, že to ide; a keď trocha fotíš takúto tému, mám vo vrecku pripravené drobné, euro, päťdesiatnik;
mne sa názov páči
neviem prefarbiť plochy na fotografii, ak by som to vedel, tie strechy prefarbím
pekné, nemá chybu; ale už by som privítal aj iné motívy, okolo jednej koliby sa mocete dookola
Dobré svetlo prajem.
toto je obraz nie Bratislavy ale celého Slovenska; tak skrátka žijeme, takto to máme zabetónované v našich paliciach, pritom sa vrátime z Tirolska s ochkaním a jajkaním, a doma zase po starom; ku každým 2 Slovákom jedného pracovníka TS, čo by za nami robil poriadok; ale to by sme museli mať iné HDP