ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
precitam si navod na lepsi zivot seifi 2013-11-23 16:48:30
motív zaujímavý, ale...fotografia by mohla byť o hodne lepšia, ak by bol fotograf bližšie a bol by tam nejaký citeľný kontakt s fotografovaným; toto je ukradomky na diaľku, kde namiesto zotročenej a zvedavej tváre vidím čapicu;
treba podísť bližšie a povedať chlapovi, - čo to čítate? ste akýsi zahlbený; dobre vyzeráte tu takto opustený, odfotím vás, čo poviete ? ver mi, že to ide; a keď trocha fotíš takúto tému, mám vo vrecku pripravené drobné, euro, päťdesiatnik;
mne sa názov páči
 
seifi
vecerne pohladenie seifi 2013-11-23 16:38:45
ide ti to
 
seifi
vzťah seifi 2013-11-23 16:36:57
dilema: čo so začatým večerom ?
 
seifi
Pod Magurou... seifi 2013-11-23 16:35:10
pekná fotografia krajiny;
neviem prefarbiť plochy na fotografii, ak by som to vedel, tie strechy prefarbím
 
seifi
... seifi 2013-11-22 19:54:32
trocha by som ubral zhora, keď pozrieš na celú plochu, toho hore je zbytočne veľa, a prázdneho; tu koľajnicu, na ktorej stojí slečna, by som sa snažil ťahať z pravého rohu ako diagonálu naprieč plochou fotografie; kompozične si myslím, že sa dá dotiahnuť; ale dobrá atmosféra;
 
seifi
A zlaňák sa začína seifi 2013-11-22 17:53:05
machri ste;
 
seifi
A zlaňák sa začína seifi 2013-11-22 17:46:45
vďaka, mrknem
 
seifi
Do jesene II. seifi 2013-11-22 17:39:07
dobré je to; taká fotka poteší
 
seifi
5 stromovka podkriváňska seifi 2013-11-22 17:25:35
Panebože, chlapi, z ničoho nič a problém je na svete. Čo bláznite, takto konfrontačne, že napíšem, s úsmevom:

pekné, nemá chybu; ale už by som privítal aj iné motívy, okolo jednej koliby sa mocete dookola

Dobré svetlo prajem.
 
seifi
5 stromovka podkriváňska seifi 2013-11-22 07:38:04
však sa motajte, ale potom by ste mohli zniesť, ak vám napíšem, že motív je okukaný, nie ? dobré svetlo pri kolíbke prajem, foto sú fajn
 
seifi
A zlaňák sa začína seifi 2013-11-22 07:16:43
pojal som foto ako dokument; dokumetov z oblasti som videl viac, bola tam aj dcéra; ako známy povedal, asi to bude dobré, môj brat videl, ako to jedli; tak daj nejaký link, ak je to niekde zavesené
 
seifi
5 stromovka podkriváňska seifi 2013-11-22 07:12:32
jaj jaj jaj, Ivan, a na to si ako prišiel ? dáš to na kritiku, pochválim, napíšem, že je to častý motív a oheň na streche;
 
seifi
A zlaňák sa začína seifi 2013-11-21 22:20:56
pekný aj moment aj dokument;
 
seifi
na Foto v Záhrade.. seifi 2013-11-21 21:09:24
svetlo fajn, ale to je žiaľ v tomto prípade málo;
 
seifi
5 stromovka podkriváňska seifi 2013-11-21 20:57:46
pekné, nemá chybu; ale už by som privítal aj iné motívy, okolo jednej koliby sa mocete dookola
 
seifi
Nad zlato seifi 2013-11-21 20:39:08
zaujímavé, páči, viac by som to vyosil
 
seifi
... seifi 2013-11-21 20:35:15
má to atmosféru, ňák by som to trocha vyrovnal
 
seifi
Wedding seifi 2013-11-20 21:28:19
a fotografia príjemná, trocha šedá, vadia mi reťaze, akosi sa mi nehodia k neveste;
 
seifi
Wedding seifi 2013-11-20 21:19:15
tvoja voľba a je to v poriadku, ak môžem sa opýtať - celkom by ma zaujímalo, čo ťa vedie k tomu napísať názov nie svadba a wedding; za to je viac lajkov ? je tu veľa cudzincov ? niekedy si kliká na fotky moja mamka, má 80, a to len kričí od PC, čo to tí naši rodáci píšu, a to naši tak ? prečo nepíšu rodnou rečou, tu doma; čo to je za fenomén ?
 
seifi
hotel danube seifi 2013-11-19 20:38:57
keby si nenapísal, čo fotíš, neviem o čo ide, fotil by som to akosi adresnejšie, konkrétnejšie, nie cez cestu;
toto je obraz nie Bratislavy ale celého Slovenska; tak skrátka žijeme, takto to máme zabetónované v našich paliciach, pritom sa vrátime z Tirolska s ochkaním a jajkaním, a doma zase po starom; ku každým 2 Slovákom jedného pracovníka TS, čo by za nami robil poriadok; ale to by sme museli mať iné HDP
 
Stránok 367 z 523