ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
jesen seifi 2013-11-15 20:55:12
to musí sedieť pri takejto kompozícii úplne presne na stred;
 
seifi
Na brehu jazera seifi 2013-11-15 18:06:57
tento tu, čo ? s dovolením Luboš, na ukážku, čo je za barákom ; inak do hotela ma večer na kafe ani nepustili, uzatvorená spoločnosť, akísi zazobanci tam boli, nie Taliani pravda
 
seifi
aaaaa seifi 2013-11-15 18:02:27
foto fajn, stará páka už na stoličke, ako náčelník
 
seifi
The Dark Hedges seifi 2013-11-15 17:59:48
Spomenul som si alej gaštanov z Mikulova na Sedlec
 
seifi
Na brehu jazera seifi 2013-11-15 07:36:06
si bol na Lago di Braies ?
 
seifi
Vlkolínec I. seifi 2013-11-14 22:31:20
jedna z mála vydarených fotiek Vlkolínca, páči sa mi to,
 
seifi
Babské reči seifi 2013-11-14 22:28:19
akoby som babu počul: hele vole, gádžo, máš peňáz, tak kupuj
 
seifi
karin seifi 2013-11-14 22:20:25
no slečna vyšla jaksi naširoko, zhrbená je tam na tom zábradlí
 
seifi
... seifi 2013-11-13 22:00:31
pýtal som sa vážne, aký si mala dôvod celú ľavú stranu orámovať do značnej hĺbky takouto čiernou; dôvod si musela mať; ak by som sa ťa to opýtal na výstave, tiež takto odpovieš ? alebo fotíš len tak, bez myšlienok ? asi si moc diváka nevážiš, však ?
 
seifi
Umelecká prestávka seifi 2013-11-13 21:56:00
úsmevne, aj v dobrej téme zaradené;
 
seifi
... seifi 2013-11-13 21:50:11
prečo ten čierny okraj celá ľavá strana ?
 
seifi
pri práci seifi 2013-11-13 21:46:46
prehustené je to, v kope
 
seifi
Stolicka seifi 2013-11-13 21:45:24
to hlúpe vyjadrenie nezachránil ani ten blbý smajlík;
 
seifi
Cestou I. seifi 2013-11-13 21:37:11
zbytočne veľa prázdnej oblohy, iný orez si pýta tá fotografia
 
seifi
Girafe seifi 2013-11-13 21:19:38
veľmi zaujímavý moment, dobré v čb, možno väčší výrez a prikontrastiť
 
seifi
In Edinburgh seifi 2013-11-13 21:16:35
tá exotická kvetena zhora to obzvláštnila, a rozmýšľam, či by som to nechal tak, alebo predsa len zachytiť to reštauračné posedenie z menšej vzdialenosti a nechať ho osamotené v kontraste s hradom nalepeným (v rozumnej vzdialenosti) pod horným okrajom foto; v každom prípad by asi viac vynikla fontána a to potom otázka, či by to nebolo prepchaté to je otázok , čo ?
no a pozerám, na tie padnuté listy; nakoniec tam bude akosi veľa motívov na jednu fotografiu
 
seifi
Elgol seifi 2013-11-13 10:56:38
to vieš, že až tak zle nie, ale menší rámik by nechal tej fotografii viac vyniknúť, názor
 
seifi
na dvore seifi 2013-11-12 21:07:20
minule som vystavoval kosca ako kuje kosu; a kamoš píše, pekné demo; no má pravdu, demo, ale o 50 rokov ani demo nebude; tak aj s tvojimi kozami , o 50 rokov to kde nasnímaš ?; pekné sú to obrazy, ktoré sa vytratia cez hyper a supermarkety; vajco bude, to je pravda, ale bude slávny žiak na ZDŠ a chýry budú kolovať, že ten aj videl toho vtáka, čo tie vajcia nesie
 
seifi
Nepokoj seifi 2013-11-12 21:02:26
vystrč lakte ! bol som v situáciách, že som pritlačil - a kupodivu, ľudia pochopia, že ti o niečo ide a mali by sa podať, nemusia, ale cítia, že ťa to poteší a niečo z toho bude, viac, ako keby sa nepodali; držím palce
 
seifi
Kostolík v kopcoch III. seifi 2013-11-12 20:58:23
toto najsamlepšie
 
Stránok 369 z 523