ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
prístav ilúzií seifi 2013-11-19 16:59:46
na mňa je tam toho moc, pri toľkých vrstvách je to prepchaté rôznorodými prvkami; ťažká orientácia, a chýba hlavný motív; nemôžeš povedať, nech si divák vyberie
 
seifi
Julske Alpy seifi 2013-11-19 16:54:14
moc pekné; rozmýšlam, že ten kopec na kraji fotografie vľavo, čo stúpa svah z doliny, by som dal už preč; tým potokom by som to ukončil; a odpadli by aj tie biele skaly vľavo v popredí; príde mi to ako pokračovanie deja, ktorý môže byť pádom sprava do doliny ukončený
 
seifi
Laura seifi 2013-11-18 20:59:20
fajn; možno o málo zjemniť
 
seifi
... seifi 2013-11-18 12:54:44
požičal som si palec, čo povieš ? prejde mi to ? keď sa mi celkom páčilo u teba vďaka
 
seifi
... seifi 2013-11-18 12:53:11
páčil sa mi palec od Mrca, tak som si ho požičal, dúfam, že mi to prejde musím mu to slušne oznámiť, aspoň po keď nie pred
 
seifi
Konferenčná samota seifi 2013-11-18 12:50:15
alebo nefajčiarka;
a ty si kúrenár ? to si bol na školení Grundfosu ?
 
seifi
Škoda seifi 2013-11-18 12:42:11
poprečituj nejaké knihy, a ty si classic, môžeš do školy mrkni na kompozíciu, základy nejaké treba mať, inak si nebudeš istý či tak alebo onak; aj keď ti 1-2 povedia že nie, osvedčená kompozícia zaberie u ostatných 10-tich
 
seifi
Saganovci.. seifi 2013-11-18 07:28:42
možno by dobre vyšla aj v čb
 
seifi
Škoda seifi 2013-11-17 22:20:38
skús si vyrovnať zjavne padajúce veci, v tomto prípade ten barák vzadu; u známych vecí ako škodovka by som skúsil nájsť nejaký neobvyklý pohľad, ktorý si bežný chodec, divák nevšimne na škodovke, niečo čo by zaujalo
 
seifi
Na chvíľku v stredoveku seifi 2013-11-17 22:06:20
dojem nabúrava photography ...vpravo hore; stále mi tam skĺzne zrak
 
seifi
Haluzice seifi 2013-11-16 22:15:24
ja by som poodstúpil vľavo, aby sa tie 2 objekty nedotýkali
 
seifi
Ivana 3 seifi 2013-11-16 20:07:40
tá noha a k tomu tak silno nasvietená... nie je to dobre;
 
seifi
Saška seifi 2013-11-16 19:56:40
dosť bojovný postoj, pravda ako pred bránou; trocha by som to celé zjemnil, moc kontrastu v tvári, pocitovo
 
seifi
Brezy seifi 2013-11-16 19:54:11
pekne nasvietené; skúsil by som formát štvorec alebo 3/4
 
seifi
Podzim v polích seifi 2013-11-16 19:51:39
kompozične, obsahovo páči
 
seifi
Podzim v polích seifi 2013-11-16 19:51:21
pocitovo po technickej stránke rezerva; skúsenejší podporia alebo zamietnu moju pripomienku
 
seifi
Lanterns seifi 2013-11-16 19:35:59
škoda, že sledujeme trendy na Západe s opozdením rokov ; stále sme pozadu
 
seifi
hruštička moja seifi 2013-11-16 08:41:40
nemuseli, máš pravdu, ale chceli sme
hruštičku si spomenul ty; také slovíčko predsa iné pocity nemôže po prežitom evokovať; ale sľubujem, že do budúcnosti sa polepším; som nevedel, že si tak apoliticky založený; v každom prípade, je to tu na kritiku a teda vidíš, že aké spomienky tvoje fotografie vyvolávajú
 
seifi
hruštička moja seifi 2013-11-15 21:15:02
jednu si pamätáme, húževnatú; to je jeden tiež z tých extrémov, čo sme museli prežrať do dnešných dní
 
seifi
Ricmen Junior seifi 2013-11-15 21:11:29
ja to vnímam, že tie deti revú o dušu, lebo cítia, že sa im pohoršilo a dobre už bolo ; foto za 100
 
Stránok 368 z 523