ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
vo vetre... seifi 2013-12-01 20:43:34
a máš aj s pohybovou ostrosťou ?, tá by mohla byť lepšia
oči sú docelá fajn, do neistoty sa dostávam, až skĺznem pohľadom na pery
 
seifi
... seifi 2013-12-01 15:15:53
v očiach akoby obava, čo mi nekorešponduje s postojom "na predaj"
 
seifi
byť chránený seifi 2013-12-01 08:20:24
s tou ochranou to netreba preháňať, ...
 
seifi
~~~~ čb seifi 2013-11-30 15:20:18
pre mňa lepšia ako farebná; páči;
rozmýšľam dať kostolík ešte viac do rohu a oblohu stmaviť aj v oblasti svetiel, ako píše Alex, pritvrdiť
 
seifi
... seifi 2013-11-30 13:04:39
prijal by som predsa len o chlp viac svetla do tváre; pri prvom mrknutí som myslel, že slečna je obrátená tvárou k oknu;
 
seifi
Team-building seifi 2013-11-30 12:52:38
TB je povinne piť pivo s kolegami, v horšom prípade aj so šéfom a nie s priateľmi; prvky stavby socialistického kolektívu celkom vyhovujú aj kapitalistickému teamu ; už chýba len honba za odznakmi, titulom úderník s vyvesením podobizne na nástenke apod., ale vraj niekde to už beží...
koľko radosti z jednej fotografie, dobre si to zaradil do emócii
 
seifi
Jediná cesta domov seifi 2013-11-29 21:49:58
alebo, celkom sa mi páči, ako Sam z iného fotoportalu píše :

nad fotkou je dobre se zamyslet jeste driv, nez zmacknes spoust ...
a podle umyslu volit vsechny 'veliciny'
a uplne jinak: jinak fotis pro sebe na pamatku a jinak pro prezentacni ucely.
ty dva styly neni moc radno mixovat - respektive, hlavne ten prvni 'styl' je docela diskutabilni

takže treba byť potom pripravený na odozvy alebo presvedčiť iných, že tak je to dobre; zlaté rezy a iné pravidla neprevrátiš, to potom musí byť na ploche niečo iné, čo tieto prvky potlačí, a aby sa ti to podarilo, to musíš byť sakra dobrý držím palce
 
seifi
Jediná cesta domov seifi 2013-11-29 21:42:33
to je na dlhú debatu
 
seifi
Jediná cesta domov seifi 2013-11-29 21:13:44
myslím si, že všetci tu skúšame a hľadáme, o tom to je aj samy seba, aj niečo pre iných
 
seifi
Štrbské pleso seifi 2013-11-29 21:11:04
scenéria pekná; toto je také na pol ceste - či už smerom k širšiemu alebo užšiemu uhlu záberu, plus vadí čierny LDR;
 
seifi
Jediná cesta domov seifi 2013-11-29 21:05:06
však nie tak, aby strom vypadol z obrazu, ale aby zostal na kraji
 
seifi
Deň po tom … I. seifi 2013-11-29 20:57:21
prečo tak z ďaleka ? podišiel by som bližšie a vyklopil to hore, malo by to iný náboj, ten chlapík je ďaleko
 
seifi
Jediná cesta domov seifi 2013-11-29 20:28:54
čo si to neotočil tým foťákom viac vľavo ? tá pravá strana je tam jalová, pohľad sa ti ťahá od stromu vľavo, úplne zaťažko mu je strom preskočiť a pozerať či sa niečo nenájde vpravo; trocha kontrastu do toho a podišiel by som bližšie k tomu stromu, nech to trocha vynikne a dodá tomu hĺbku
 
seifi
Čierne na bielom seifi 2013-11-29 20:22:31
pekný výber; mne štvorec nesedí, čo povieš na 16/10
 
seifi
Úsmev ako dar seifi 2013-11-29 20:13:08
všetko je to relatívne; že to majú ťažšie ako my, je bez smiechu a že to majú ťažšie ako Nemci, to je potom na plač; smejú sa preto, že pozorujú svet okolo seba a nepozerajú Smotánku ;
 
seifi
~~~~ seifi 2013-11-29 20:09:16
prijal by som, keby bola obloha zrkadlovo obrátená; hľadám niečo pod svetlom, nie v tme, mne to nesedí ; tomu kostolíku chýba svetlo;
 
seifi
conjurationer seifi 2013-11-29 20:02:56
niečo s myšlienkou; páči
 
seifi
Buď svetlo ... seifi 2013-11-28 21:14:56
inak to nemáš v jednom zo zaužívaných formátov, čo je v pohode, ale ak ti niekedy pôjde foto na výstavu apod, zistíš že s takúto fotografiu budeš musieť orezať na formát , najskôr 3/2, 4/3/, 16/9 alebo 1:1 ; alebo pri zachovaní dlhšej/kratšej strany ti vyjde taký rozmer fotografie, ktorý nebude pasovať medzi ostatné vystavované; ale je to vec názoru
 
seifi
Buď svetlo ... seifi 2013-11-28 20:50:25
zhora a zprava by som to orezal
 
seifi
Into oblivion seifi 2013-11-28 17:21:31
alebo tam niečo pohodiť, mal si tam mrsknúť nebadane euro, čo by sa dialo ? za euro taký pokus stojí aj s fotkami, nie ?
 
Stránok 365 z 523