| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
oči sú docelá fajn, do neistoty sa dostávam, až skĺznem pohľadom na pery
rozmýšľam dať kostolík ešte viac do rohu a oblohu stmaviť aj v oblasti svetiel, ako píše Alex, pritvrdiť
koľko radosti z jednej fotografie, dobre si to zaradil do emócii
nad fotkou je dobre se zamyslet jeste driv, nez zmacknes spoust ...
a podle umyslu volit vsechny 'veliciny'
a uplne jinak: jinak fotis pro sebe na pamatku a jinak pro prezentacni ucely.
ty dva styly neni moc radno mixovat - respektive, hlavne ten prvni 'styl' je docela diskutabilni
takže treba byť potom pripravený na odozvy alebo presvedčiť iných, že tak je to dobre; zlaté rezy a iné pravidla neprevrátiš, to potom musí byť na ploche niečo iné, čo tieto prvky potlačí, a aby sa ti to podarilo, to musíš byť sakra dobrý