ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
2 v 1 seifi 2013-12-28 15:59:45
to je milé
 
seifi
Stoh z Osnice seifi 2013-12-27 20:37:44
hrdý treba byť na výsledky práce, myslenie, postoje, voľby,...čo súvisí s našou činnosťou, činnosťou Slovákov; Tatry a prírodu, tento kraj sme obsadili kedysi v 4.-5. storočí, boli tu dávno pred nami; vieš si predstaviť, o koľko by mali byť hrdší takí Rakúšania, Taliani, atď. ?
 
seifi
Marek seifi 2013-12-27 17:41:37
mňa ruší, že to nie je ženská ; ono je to sila zvyku, keď na takéto obrázky pozeráte 45 rokov, tak v 46-tom ak v takejto póze vidíte bradatého chlapa, tak vás mykne , mení sa svet a chlapi s ním, nedá sa nič robiť
 
seifi
Sám pod Tatrami stál seifi 2013-12-27 01:14:17
ja som za krok vpravo, nenalepil by som ten strom na ten svah v pozadí , lepšie by potom vyznel aj ten odstup z ľavej strany
 
seifi
Viera, ktorá trvá ... seifi 2013-12-25 20:58:06
ak si sám pomôžeš, aj Boh ti pomôže
 
seifi
Pred štedrou večerou seifi 2013-12-25 20:52:25
chýba tomu kontakt; skôr by som si k stolu prisadol a odfotil ho s dovolením cez tie prázdne taniere - človek v očakávaní, že budú plné; ale pravda neviem či sa to dalo, možno fotené cez sklo
 
seifi
Paťoo Paťoo Paťoo seifi 2013-12-25 15:44:32
možno sa mýlim, ale pocitovo to vidím tak akosi, že chlapík je zhrbený , čo sa nevyrovnal ?
 
seifi
Kristína seifi 2013-12-23 17:54:04
vpravo fajn, ľavú by som vypustil
 
seifi
The Divine Show II. seifi 2013-12-23 17:50:21
Dolomity sú nádherné; pocitovo to popredie akosi moc tieni to pozadie, ktoré je zaujímavejšie; kopec vpredu by som sa snažil dať pod úroveň horizontu / ak by to šlo
 
seifi
:) seifi 2013-12-23 17:03:17
emócie v každom prípade; neveste to sluší
 
seifi
December seifi 2013-12-23 16:58:48
pekný motív, kontrastné pozadie s popredím; kompozične by som to inak akosi
 
seifi
..nič proti Tescu... seifi 2013-12-22 10:06:37
šťastne a veselé; dobré svetlo
 
seifi
Keď  sa Mesiac so Slnkom vítal. seifi 2013-12-22 09:35:01
ako Marián, bolo by ten mesiac stiahnuť nižšie ; scéna pekná
 
seifi
Čo dnes asi bude na obed? seifi 2013-12-20 22:48:32
to je trom Vietnamcom a 5 Sudáncom na večeru, že sa to, nehanbíš toľko skotiť
 
seifi
Dark Hedges B&W seifi 2013-12-20 22:45:43
variácie, OK, ale tá predtým ...
 
seifi
Kolobeh života I seifi 2013-12-19 21:25:49
dobré foto, real, priama fotografia
 
seifi
... seifi 2013-12-18 20:27:12
naša generácia spoluobčanov bola prevalcovaná ich novou generáciou, dnes im moc nerozumiem, aj keď prehodiť s nimi slovo viem ; potrebujú aj oni robiť a dačo zarobiť;
 
seifi
=M= seifi 2013-12-18 20:22:29
a o čože tak pekne prosila ?
 
seifi
z Kojšovky seifi 2013-12-18 20:21:04
biela chýba tým mrakom
 
seifi
... seifi 2013-12-18 20:18:11
rozmýšlam, kde to môže byť; tie koberce, to bude vodítko...alebo u spoluobčanov, plus tie psy; alebo za hranicami našej vlasti a tomu napovedá zase aj tá 20D, ak to nebolo fotené príliš dávno teda;
 
Stránok 360 z 523