ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Tieňoví hráči seifi 2014-01-05 08:53:46
fotografia
 
seifi
Vevuš seifi 2014-01-04 21:08:04
vďaka za info
 
seifi
Vevuš seifi 2014-01-04 20:56:59
foto sa mi páči, oslovilo; ale neviem prečo, dámu na ležato akosi nevnímam, alebo je vymenené pozadie ?
 
seifi
odraz seifi 2014-01-04 20:07:19
asi máš okolo seba pusto, keď si nechala toľko nepopísaného prázdneho priestoru okolo seba, priateľmi sú psík a cigaretka ?
 
seifi
... seifi 2014-01-04 15:38:41
tie flaše, čo ? pes alkohol nerad, páči sa mi, ako nedá na reči a odťahuje sa u nás chodí jeden do krčmy so psom, a pes má toho fakt dosť
 
seifi
Fačkovské sedlo seifi 2014-01-04 10:42:48
z Kľaku hádam aj Alpy na jeseň vidieť
 
seifi
Cestou k moru... seifi 2014-01-03 21:24:20
ľudia tým obrazom v prírode dodajú iskru;
 
seifi
Taká inverzná ll... seifi 2014-01-03 21:21:05
menšie ohnisko si to pýta, cítiť, že je to výsek z impozantnejšieho pohľadu;
 
seifi
Laska v thajsku seifi 2014-01-03 17:24:19
ešte si tam ?
 
seifi
Laska v thajsku seifi 2014-01-03 16:41:51
tie 2 budovy v pozadí by som dal vľavo od palmy, palmu úplne vpravo na okraj, zľava nech je priestor pre tých dvoch dole, takto sú vytesnení k okraju foto; od palmy by ti skĺzol pohľad dole po barákoch v pozadí a cez voľnú plochu by sa vrátil pod palmu na ľudí;
 
seifi
fading away seifi 2014-01-02 20:34:58
prišlo mi to ako pohľad spoza plota koncentráku, možno to tak malo vyznieť možno nie, možno je cieľom ukázať, kam sa človek nevlastným pričinením môže dostať; môže to byť aj pohľad nemocného na svet zdravých; je otázkou, či nemocný chce byť takto vykreslený - tu si myslím, že je toľko meniacich sa štádií v myslení nemocného, že taký okamih, byť ukázaný takto, najskôr nastane; a ďalej si myslím, že človeka nie je potrebné ani nejakým spôsobom cez PS krkvať viac, ako toho sám na pleciach nesie; v tomto prípade ale čítam, že sa jedná o umeleckú fotografiu a nie dokument;
 
seifi
... seifi 2014-01-02 19:59:26
ja ti ďakujem za odozvu; vôbec som na priestor pod nohami; niekam sa dopracujeme
 
seifi
... seifi 2014-01-02 16:35:06
tá biela záclona sa asi nedelila uprostred, mal si to rozstrihnúť málinko presvetliť tie tiene ? toť otázka; možno zhora orezať pod závesom a vyrovnať, ako bolo spomenuté dole (ak by si to orezal pod závesom, tak by si to určite zrovnal); a foto kompozične a obsahovo fajn ; pekne to doma máš
 
seifi
Na lowe seifi 2014-01-02 16:27:45
dobré poskladaním a zaujímavé obsahom sú takéto akcie; bolo by sa zišlo širšie sklo, hneď by to získalo iskru (zase treba byť dostatočne blízko)
 
seifi
S úsmevom.. seifi 2014-01-01 20:44:15
všetko dobré po celý rok 2014 prajem
 
seifi
Hrubá múka seifi 2014-01-01 17:37:21
atmosféra fajn; prijal by som to kontrastnejšie
 
seifi
Guilin, China seifi 2014-01-01 17:32:51
tu mi chýba výraznejší motív
 
seifi
=M= seifi 2014-01-01 17:29:15
pocitovo - moc zovretá rámom fotografie; neprirodzená poloha; tá jedna ruka ako cudzia; bez nôh; naopak farebným podaním, DOF a spracovaním fajn
 
seifi
Vianočný stromček inak_3 seifi 2014-01-01 11:24:19
dokument a reportáž ?
 
seifi
Vám želám... seifi 2013-12-31 22:55:01
vďaka ; hodne zdravia a radosti v novom roku prajem
 
Stránok 358 z 523