ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
jesenné slnenie seifi 2013-10-21 18:26:00
takto sa povaľujú na dlažbe iba v Siene
 
seifi
Muž vo vetre.... seifi 2013-10-21 09:56:48
na dlhú diskusiu
 
seifi
Tajomný úsmev seifi 2013-10-20 19:44:24
čítaš čo píšem ja a čítaš čo píšeš ty ? ja sa bavím o tvojej osobe, či si taký a či makový ? písal som niečo o tebe, že mám o teba obavy keď dávaš foto so zatvorenými očami ? alebo či si príjemný, ohavný, zakomplexovaný ? prečo pod tvojou fotografiou sa bavíš o mne ? bavím sa tu o tvojej fotografii na kritiku a k tebe som sa vôbec neprihováral a reagoval som písmom k inému fotografovi; čo už bolo na tom mojom vyjadrení také poburujúce ? čo ťa vytočilo ? pousmail som sa ..."keby si nebol...možno by aj teba lajkovali " ale ja som tu nie kvôli lajkom ale kvôli fotografiam; čo si nenapísal, že také foto slečny sa hodí, napríklad pri ..., ale ty hybaj na mňa, že máš obavy...;
tak sa drž a reaguj na kritiku, neštuduj autora kritiky a nebav sa o jeho vlastnostiach, každý sme nejaký a meníme sa;
 
seifi
Tajomný úsmev seifi 2013-10-20 09:02:20
dávno viem, že tu je krúžok potľapkávajúcich sa po pleci; mrzí ma, že máš o mňa obavy, a zle si spal ; ale si mal potešil, že si smelý a napísal si, čo si o mne myslíš, hoci baviť by sme sa mali o fotografii; už budem vedieť, že ak ti chcem čosi k foto povedať, tak to môžem urobiť jedine cez lajk dobré svetlo a peknú nedeľu
 
seifi
A si moja.. seifi 2013-10-19 21:04:34
 
seifi
Muž vo vetre.... seifi 2013-10-19 20:51:30
na mínusku sa vykašli, to dávajú tí, čo nevedia k tomu čo povedať;
to je úplne v pohode a pre mňa prijatelné ako tvoríš a vidíš, tvoje obrazy sa mi páčia; rozmýšľam nad tým, že ak je zaujímavejšia koláž/montáž na kritike, čo podľa mňa vo svojej podstate nie je fotografia, tak to má široký ohlas; následne, ak chceš dosiahnuť úspech a publicitu, na zachytávanie ( nehovoriac o publikovaní) skutočností sa môžeš ...; zostav a daj na papier to, čo by zobrazovalo sny a túžby miliónov; áno, ako píšeš, realita (a k tomu čierna) dnes málokoho zaujíma; ale zase je zaujímavé, že keď koláž a montáž, tak to potom je v kurze tá čierna typu čiernej kroniky; zaujímavé, nie
 
seifi
Tajomný úsmev seifi 2013-10-19 20:18:49
som rád, že súhlasíš
 
seifi
Muž vo vetre.... seifi 2013-10-19 20:16:32
čisto úvaha, oddisha mám rád, ale - vie niekto vysvetliť, prečo ľudia majú radi neskutočné, vymyslené obrazy ? fotografia bola o zachytení skutočnosti; tu je to jej pretváraní, zostavení neskutočných obrazov najskôr tu na ephoto chodia ľudia, ktorí uprednostňujú nie čistú fotografiu a fotografiku, montáž a koláž
 
seifi
Tajomný úsmev seifi 2013-10-19 20:09:00
to je akože prirodzené mať zatvorené oči ? úsmev je suprový, o tom potom, ale pri zatvorených očiach je foto nepoužiteľná, no povedz, kam s ňou, ukáže je deva niekomu, tu som sa pekne smiala, ale mala som, žiaľ, zatvorené oči
 
seifi
Keď farby hrajú seifi 2013-10-19 15:24:15
kde to je ? vďaka
 
seifi
Manikúra seifi 2013-10-19 10:36:16
máš si hneď čím rybu spomedzi zubov vybrať
 
seifi
toscana seifi 2013-10-19 09:46:11
pekná krajina; ihodilo by sa iné svetlo pre vykreslenie plastičnosti krajiny; a nie je to akosi málo ostré ?
 
seifi
.:/I\:. seifi 2013-10-18 20:46:47
len si ten horizont mal podať vyššie
 
seifi
Karbaníci seifi 2013-10-18 20:36:42
niekedy sa karty mastili, najskôr sme sledovali starších, to sa hral fajer na 4 karty a 34; očko klasika 21; sedmu sme vypúšťali; vždy sa hralo aspoň o zápalky ; na škole a vojne pribudol mariaš; v rodine žolík, spestrí ho však až americký variant, kanasta v rodine bola vždy na rozvod; no a v poslednej dobe na dovolenke sa drví poker
 
seifi
Odvrátena tvár Vatikánu seifi 2013-10-18 20:23:58
bohatstvo a bieda idú popri sebe, ruka v ruke ; otázka biedy a bohatstva cirkvi je na mieste, nie je to však otázkou, ktorá by vzrušovala cirkev v poslednom tisícročí ; moja stará mama čo mala posledné peniaze z mizernej penzie ich strkala pánu farárovi, a ten ich bral, pre slávu ..., tak čo si budeme sťažovať, že jední majú groše a druhí sú bez nich
 
seifi
Ride or die seifi 2013-10-17 21:47:42
vlasy, noha dole, prehodená blúza, výraz tváre...tá fotografia nemá chybu, ako sa povie, nádhera
 
seifi
bezlepková seifi 2013-10-17 20:05:42
no vidíš, ako ti to ide; moc sa mi páči
 
seifi
Cestou okolo seifi 2013-10-17 07:12:13
pekný obraz , jednoduché, dobre nakomponované (posterizácia na oblohe, či to len monitorom ?)
 
seifi
Itcho P. seifi 2013-10-16 13:23:10
pekné je to v jednom odtieni, portrét fajn; otáznik mám nad rozostretím vpravej časti dole
 
seifi
Muránske rána seifi 2013-10-16 11:46:01
a to dolu, na Lehotu ?
 
Stránok 374 z 523