ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Liptov beam seifi 2013-10-16 11:11:28
tak ako píšeš, nedorábať, samozrejme; niekedy ale cez Lr je možné dostať z fotografie viac obrazovej informácie; pri tejto príležitosti sa ťa opýtam, či nechodíš hore na prečerpávačku ČV; či je rampa v sobotu, nedeľu hore ?
 
seifi
Liptov beam seifi 2013-10-16 07:53:18
scéna pekná; ale viac tých farieb by bolo povyťahovať; je to bez nálady
 
seifi
... seifi 2013-10-15 22:21:52
4 vyjadrenia začínajú o modelke, zdraví chlapi sú na ephote
 
seifi
... svitanie v Dolomitoch III... seifi 2013-10-15 21:41:01
 
seifi
pôžitkár seifi 2013-10-15 15:54:26
nefajčite, budete mať vysoký krvný tlak, kôrnatenie tepien po celom tele, zčasti si to odnesie aj žalúdok; pľúca katastrófa, na prípadné operácie nebudete mať rezervu v tele , skrátka po 50-tke budete padavky
 
seifi
Leto vráť sa seifi 2013-10-15 15:50:58
akoby nebolo zaostrené na tvár; farby, pozadie, výraz, umiestnenie, fajn
 
seifi
... svitanie v Dolomitoch III... seifi 2013-10-15 15:46:06
Dolomiti sú super
ten kopec vpravo je podľa mňa navyše, odrezal by som ho; vizuálne tam nepatrí; iný je odtieňom aj tvarom hore, zaoblený
 
seifi
Čerešňa 2 seifi 2013-10-15 15:39:32
veľa jednotvárneho priestoru vpredu, je to natlačené hore; farby si mal fajn; skús väčší výrez - orež to sprava a zdola
 
seifi
Cez mostík seifi 2013-10-15 09:52:21
pekný tunel, pekná hĺbka, škoda tej oblohy
 
seifi
S & J seifi 2013-10-14 21:02:22
fajn , milé
 
seifi
Čakám ho pred domom... seifi 2013-10-14 20:59:49
neponáhľaj sa; to lístie nie je prepálené bleskom ale slniečkom spoza plota (alebo bleskom spoza plota ?)
 
seifi
Čakám ho pred domom... seifi 2013-10-14 20:31:51
tie tehly akoby mala slečna na hlave naukladané, to nie je dobré; tašku by som jej z ruky zobral alebo dal aspoň do druhej, nech netieni nohy; to lístie vzadu je moc prepálené, to by si potreboval na to nejaký prechodový filter,...
 
seifi
* Pri mesačnom svite * seifi 2013-10-14 20:05:34
celkovo fajn; na mňa ale veľa oblohy nad končiarmi, orezal by som z toho čosi
 
seifi
Dvaja seifi 2013-10-14 19:58:45
inú oblohu k tomu potrebuješ; svetlo a tieň, tie hory v pozadí by mali trocha žiť, je to celé v opare; aj by mohlo byť v opare, ak by si mal nasvietené tie 2 stromy a vzadu by to bolo v tieni
 
seifi
Farebná armáda seifi 2013-10-13 16:48:43
pomohlo by tomu nenasvietené slnkom pozadie; takto to škrípe;
 
seifi
Balerína I seifi 2013-10-12 21:23:25
moc pekné; ale určite to máš kompozične aj inak, kde je viac prináležiaceho a vypovedajúceho priestoru
 
seifi
Tigrík - som oddychoval seifi 2013-10-12 20:24:13
ja by som tigríka poslal k vode a zobral k tomu radšej modelku, ak máš možnosť; ak nie , skús nájsť podobné obrazy na ulici, bude to pre diváka (podľa mňa) zaujímavejšie i
 
seifi
pokánie seifi 2013-10-12 20:19:51
z pohľadu, že je to fotografika a nie fotografia, to má kompozičné rezervy; práca za PC určite dobrá,
 
seifi
hľadanie seifi 2013-10-11 21:41:43
kto ako ti to zhodnotí ; ja mám na to taký názor, že nevieme nájsť obrazy v reálnom živote, tak to zliepame; už je málo mať otvorené oči a vidieť, treba sa podať ďalej, vymýšlame a lepíme, nefotíme a sedíme pred PC a pozeráme nie na ľudí cez hľadáčik a pozeráme do monitoru s chrobákom v hlave, čím by som tých na druhom konci kábla ohúril
 
seifi
statky ostatky seifi 2013-10-10 21:25:23
moje úpravy to čb sú na hrane znesiteľnosti ; napriek tomu tu cítim, že by pomohlo vytiahnuť nezáživnú oblohu, s tým mám aj ja problém, ešte lepšie keď napíšem, že nezvládam to
 
Stránok 375 z 523