ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Stařena seifi 2013-10-03 14:07:35
taká je jak Írka
 
seifi
Koliba za rána seifi 2013-10-03 13:41:48
a čo si tak stúpol na plyn ?
 
seifi
Kostol svätej Margity 2 seifi 2013-10-03 13:38:00
kompozične inak, čo s tou ľavou stranou ?
 
seifi
Loneliness seifi 2013-10-03 13:36:34
dobre, máš aj chlapíka na inom mieste ? škoda že nie je človiečik viac vpravo; možno by som sa pozrel na štvorec, aj keď...
 
seifi
La Petite seifi 2013-10-03 07:19:10
čb verzia sa mne páči viac; moc dobre ste to poskladali
 
seifi
Haystack Rock seifi 2013-10-01 09:04:26
Pekne ti to slniečko nasvietilo. Pekná je tá matička. Máš to kompozične aj inak, teda nie takto do stredu ? To by sa mi páčilo asi viac.
 
seifi
Na tajchu seifi 2013-09-30 21:50:00
za 5)
 
seifi
Bia seifi 2013-09-30 21:49:06
ja to vidím, že je to dookola o tom že samom
 
seifi
Jesenno-ranná hmlová seifi 2013-09-30 21:30:08
ale si nad tým dlho rozmýšlal, ako sa z toho vyzuť
 
seifi
Green Valley seifi 2013-09-30 20:44:00
moc to máš presaturované
 
seifi
Rano na Zelenom plese seifi 2013-09-30 20:41:59
k SPP nech štát prikúpi aj pivovary a bude cena ľudová
 
seifi
pohádka seifi 2013-09-30 15:46:52
mne to príde ako tie mexické seriály doobeda pre dôchodcov
 
seifi
íííííííí seifi 2013-09-29 22:25:10
vďaka, potešilo moje oko
 
seifi
Jesenno-ranná hmlová seifi 2013-09-29 22:24:28
kompozične som sa nestotožnil
 
seifi
Tá chalúpka pod Kriváňom II seifi 2013-09-25 21:30:04
tak to budeme s Ivanom dvaja; to je ako keď ti v TV ukazujú, ako okradli tamtých a iných. A ty pozeráš vyjavene, a to sa dá ? Dá veru. Takže recepty sa rozdávajú na všeličo možné a ani by si neveril, kde všade. Voľný prístup k informáciam. Ale ako starostov brat kúpil za dobré peniaze mestský pozemok, to ti už nepovedia
 
seifi
Tá chalúpka pod Kriváňom II seifi 2013-09-25 21:23:05
Samozrejme. Bola to myslene všeobecne, keď už Ivan nadhodil obmedzené možnosti fotografa oproti maliarovi.
 
seifi
Bibi seifi 2013-09-25 20:16:10
až na tu modrú
 
seifi
Tá chalúpka pod Kriváňom II seifi 2013-09-25 20:10:41
citujem : Myslím ,že ideálne komponovať dokáže len maliar ktorý vynechá to čo sa mu nepáči a pridá podľa potreby čokoľvek.
Nesúhlasím. Myslím si, že dnes to robia fotografi vo veľkej miere, uberú, pridajú, podľa potreby. Nerobia si ťažkú hlavu, prenesú celé stráne, vymažú stĺpy a vedenia napätia, však to nie je dokument, reportáž. Je to útok na pocit diváka.
Čím ďalej tým viac na ephoto vyhrávajú ani nie fotografie ako fotografiky; nepochopili sme jedno, nevieme podať výstižne to čo je pred nami a zliepame to, čo nosíme v hlave, ešte skôr to, čím si myslíme, že zabodujeme.
 
seifi
Tá chalúpka pod Kriváňom II seifi 2013-09-25 12:03:21
najmä pri pohľade z von; ak si dnu, tak je to o čosi horšie
 
seifi
... seifi 2013-09-25 11:56:29
by si sa mal oženiť
 
Stránok 377 z 523