ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
benetton seifi 2013-09-25 11:52:05
neskúsil si čb ?
 
seifi
pohľad pred seifi 2013-09-24 16:34:29
slečna zbadala fotografa, tak pozerá na neho, mladík je upriamený na pána farára, moc to nejde spolu; plus chlapík fajčí
 
seifi
v melodiach rozhovoru seifi 2013-09-24 16:21:42
podexponované je to; chlapík má čudne nohu s podošvou vytrčenou na diváka; nepasuje mi to ich prekríženie nôh
 
seifi
Beáta a Rasťo seifi 2013-09-24 16:00:52
jej tvár, on je mimo hĺbku ostrosti - to je v poriadku; a foto prečo nezmenšíš na 1200-1400 dlhšia strana ? máš tam 4800 - ak to rzklikneš, treba rolovať, zmenši si to nabudúce (pri orientácii na výšku dávam do 1000)
 
seifi
Beáta a Rasťo seifi 2013-09-23 20:47:02
n e o s t r é je to, žiaľ;
 
seifi
Prvé lúče seifi 2013-09-23 20:41:52
klobúk dole, pekne si to naštylizoval - 2x svetlý troj, 1x tmavý, do diagonál, solitér k tomu , a nasvietený;
 
seifi
Syseľ obyčajný seifi 2013-09-23 08:59:54
syslík je milý, ale pre družstevníkov bude asi hajzel; napriek tomu - Sysel je kvalifikován jako kriticky ohrožený druh (C1) a podléhá ochraně z celoevropského hlediska
 
seifi
... seifi 2013-09-22 09:41:02
je to koláž ?
 
seifi
Ráno seifi 2013-09-21 21:35:05
moc pekne si to vystihol ,
 
seifi
JJ seifi 2013-09-21 16:32:07
ak otvoríš tu bránu, raz dva si v siedmom nebi; to je brána Sv. Petra ? ta ľavá strana oproti pravej je dosť odľahčená; ale foto svadobné fajn, neviem, či sa spoznajú tak na diaľku;
 
seifi
pohľady seifi 2013-09-21 08:46:02
 
seifi
B+D seifi 2013-09-21 08:43:17
to môžeš odfotiť aj prváčika a napísať stárnutie, stárneš od narodenia; ten nadpis mi príde, akoby tí ľudia boli chorí alebo ich niečo postihlo; teta vysmiata a dedo fajčí, žijú; foto fajn, trocha iný prevod, názov by som zmenil
 
seifi
Osamelý občan seifi 2013-09-21 08:39:14
pomohlo by tomu, ak by si si pokľakla; moc padajú tie línie, až to ruší; zbytočne veľa priestoru nad hlavou, kompozične inak
 
seifi
Daniela seifi 2013-09-19 21:28:20
fajn, páči; orezal by som to trocha, nech tá tvár vystúpi;
 
seifi
Olivovníkový ráj seifi 2013-09-18 20:36:10
pekný a zaujímavý motív, za hmly tam treba prísť
 
seifi
Slovensko naše seifi 2013-09-18 12:00:56
najmä po tejto noci
 
seifi
Jedna väčšia druhá menšia... seifi 2013-09-17 20:38:34
dobrý námet, iné svetlo
 
seifi
Labin seifi 2013-09-17 20:37:21
moc dlhá nudle
 
seifi
levica seifi 2013-09-16 20:39:05
foto či slečna ? mne sa foto nepáči, a slečna, to je len model, tam mohohla sedieť aj babka
 
seifi
September seifi 2013-09-16 20:36:24
tento je teda Martinov ? odkiaľ to vieš ? si s Martinom kamoš, a povedal ti to, či si to len myslíš ?
 
Stránok 378 z 523