ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Pod vodopádom seifi 2013-09-13 17:18:02
ruší ľavá strana a LHR
 
seifi
Sharpness seifi 2013-09-12 20:38:10
teda nie že by bola tma, ale chýba svetlo pri zábere takéhoto detailu
 
seifi
Me In Many Ways seifi 2013-09-12 12:51:29
pekné práce máš na tom Fb, hodne úspechov prajem
 
seifi
Lazy Hriňová seifi 2013-09-12 12:24:03
 
seifi
slovenske symboly seifi 2013-09-12 11:25:22
takú pochvalu som ešte nečítal
to by si mohol povedať, že orez je dobrý, keby si videl fotografiu pred orezom;
 
seifi
Monika 9/2013 seifi 2013-09-12 11:18:53
zaujímavý nápad takto otočiť pohovku ; fajn
 
seifi
Creature seifi 2013-09-12 10:40:33
ako sledujem tieto montáže a koláže, obrazy vo väčšine prípadov idú do sveta tmy , hrôzy, deprimujúcich scén; žiadna radosť a svetlý zajtrajšok , skôr vyvolať v divákovi obavy, strach, depky;
 
seifi
Lazy Hriňová seifi 2013-09-12 10:35:22
pri tom ohnisku si mal ísť bližšie ku koňovi; vyšla by zaujímavejšia kompozícia
 
seifi
Mliečna cesta nad lesom seifi 2013-09-12 10:32:05
potom som si prečítal otázku od Joncko, tak vsjo jasno
 
seifi
Mliečna cesta nad lesom seifi 2013-09-12 10:29:58
Mliečna cesta, ako disk, sa mi tiahne ponad hlavu cez celú oblohu; takýto oblúk neviem ako môže vyjsť, daj pár info, nie som astronóm, vďaka
 
seifi
Miro seifi 2013-09-12 10:24:37
; a zmenši si rozmer pri úprave, máš to po rozkliku 3000 x 3400px; stačí dlhšia strana pri orientácii foto na šírku dajme tomu 1200px a keď je foto na výšku dávam dlhšiu stranu 960px;
 
seifi
Za Vidlou slnko padá... seifi 2013-09-11 22:06:24
všetci čo pochválili, dostali bod, aké roztomilé to tu je na tom ephoto
 
seifi
slovenske symboly seifi 2013-09-11 20:47:19
žiadna zvláštna ochrana sa pre SK nevzťahuje, treba robiť;
paradoxy - toľko kresťanov a také zloženie parlamentu;
 
seifi
Miro seifi 2013-09-11 20:43:42
ako Frola - čumím na taniere, čože to tam majú
 
seifi
kde ty ryby jsou? seifi 2013-09-11 20:41:17
vpravo a zhora by som to rezal, tie skaly to prehusťujú
 
seifi
postoje.. seifi 2013-09-11 20:39:45
a snílkom chýba tiež skúsenosť; nie je všetko tak ružové; z toho vyplýva, že rezervy sú na oboch stranách
 
seifi
postoje.. seifi 2013-09-11 20:30:54
a čo to máš tak naklonené ? či je to rovno a padajú baráky ? no som zvedavý, čo ide byť s čiernymi stavbami ?
 
seifi
Jeseň pred dverami :) seifi 2013-09-11 16:26:20
ľavá strana prázdna; ak by si ju potiahol vyššie, vmestil by sa do obrazu aj odrezaný lakeť; robím také isté chyby, takže to ber z rezervou
 
seifi
Tatry a štyri stromy seifi 2013-09-11 16:23:30
to pozadie je pre mňa v akomsi opare, ani nie kontrastné, jasné, ostré, ale ani nie je v rannej hmle; tie Tatry nie sú prekreslené, sú ploché; iné svetlo si to pýta; popredie a tie stromy paráda, ale ďalej ... iné svetlo a možno (a to skôr) aj iný vzduch, suchší, čistejší, alebo po daždi - ber to ako úvahy amatéra
 
seifi
Tatry a štyri stromy seifi 2013-09-11 15:50:43
JoziM, nie je to ono
 
Stránok 380 z 523